Ініціативна група «Першого грудня» закликає світ боротися проти росії всіма способами

Ініціативна група «Першого грудня» закликає світ боротися проти росії всіма способами

Ініціативна група «Першого грудня» звернулася до міжнародної спільноти, закликаючи відкрити проти росії другий фронт, посилити економічні санкції та продовжити постачання зброї Україні. Звернення опублікували на сторінці групи у Facebook. 

«Сьогоднішня війна проти путінської росії – це війна не лише за Україну. Це війна між цивілізацією та варварством, гідністю і безчестям, свободою та рабством. Немає жодної причини, чому таку боротьбу має вести лише одна Україна. Україна не закликає битися на полі бою – але закликає забезпечити максимально ефективний другий фронт: економічний, політичний та ресурсний», – зазначається у зверненні, яке має назву “Why the world needs a second front against Russia” (Чому світу потрібен другий фронт проти росії).

 

Ініціативна група закликає світ зробити такі кроки:  

 

  • посилити санкції проти росії, щоб не дати російській економіці поповнювати свої ресурси; 
  • продовжити й посилити постачання сучасної зброї Україні – і забезпечити виробництво цієї зброї для потреб України; 
  • допомогти Україні не лише відновити свою територіальну цілісність у межах 1991 року, а й повністю позбутися військової присутності росії, зокрема у вигляді військових баз, які існували в Криму ще до окупації 2014 року.
  • допомогти Україні відновити свої права на судноплавство в Чорному та Азовському морях, що можливе лише позбавленням росії претензій на монополію в цих морях, які мають перебувати під міжнародним контролем;
  • продовжити провадження тотальної ізоляції Росії, її інституцій та її громадян, на всіх можливих рівнях, від політичного та економічного до культурного та спортивного. 

 

Крім того, в ініціативній групі зазначають, що повернення правосуддя та засудження росії на міжнародному трибуналі поверне мир і територіальну цілісність не тільки Україні, а й Грузії та Молдові, та створить передумови для самовизначення поневолених народів росії: 

 

«Це допоможе також оздоровити демократичні суспільства (причому не лише Східної Європи) від руйнівного російського впливу, якого вона досягає через міжнародну корупцію та безсоромну глобальну пропаганду».

 

Лист підписали учасники групи Оля Гнатюк, Володимир Єрмоленко, Євген Захаров, Йосиф Зісельс, Ігор Козловський, Мирослав Маринович, Ігор Юхновський, Ярослав Яцків. 

 

Ініціативна група «Першого грудня» — об’єднання, створене у 20-ту річницю референдуму за незалежність України відомими інтелектуалами та громадськими діячами у відповідь на звернення трьох традиційних українських церков (Української православної церкви Київського патріархату, Української греко-католицької церкви та Української православної церкви Московського патріархату). В основу програмних документів групи закладена декларація, яка містить базові принципи для об’єднання українського народу, та Хартія Вільної Людини.

 

Нагадаємо, що німецькі інтелектуали критикують своїх колег і вимагають від канцлера Олафа Шольца швидкої поставки зброї Україні

 

Також раніше 156 публічних інтелектуалів, науковців, експертів у східноєвропейських питаннях закликали уряд Німеччини вжити рішучих заходів для припинення російсько-української війни і сприяння перемоги України.

Оригінал статті на Suspilne: Ініціативна група «Першого грудня» закликає світ боротися проти росії всіма способами

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка на новинку

Сьогодні діє знижка на новий роман “Помилково вагітна”. Запрошую читачів, які не встигли ще приєднатися, до читання.

Помилково вагітна

Анотація

— Який термін, Міл? — набравшись сили, перепитує він.

Запрошую до романтичної новинки “Незабудка”

Привіт, друзі!

Якщо ви пропустили мою новинку

“НЕЗАБУДКА”

то зараз якраз час щоб почати її читати)))

У тексті є: несподіване знайомство, сила кохання, романтика і ніжність

Жанр:

 Короткий любовний

У неї був план…

Вітаю, мої найкращі!

У головної героїні був план. Ідеальний! Але щось пішло не так і… Вона закохалася! Читайте сьогодні зі знижкою 25% про неймовірні пригоди Еліс в книзі «(не) Моє весілля» 

За традицією додам

Звернення до читачів )

Доброго часу!вітаю своїх постійних читачів так і нових!як ви вже помітили останнім часом я викладаю продовження ” спадкоємця” досить хаотично ,бо роблю це за можливості.як то кажуть хаос в голові -хаос у житті.зрештою

Буктлейлер

Колеги, читачі та відвідувачі сайту, як ви, ставитися до БукТлейлерів?

 

Особисто я, позитивно, навіть пробую їх створювати, тому якщо у вас виникне бажання, яскраво оформити свою книгу, за допомогою відео ролика, можете

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"