Інтрига продовжується!!

Інтрига продовжується!!

Інтрига продовжується!!

Як, я і обіцяв:

 “11.11.2019. Останні нотатки”,

вже на сайті.

Чекаю на ваші враження, якими ви можете поділитися в коментарях.

— — —

 

УРИВОК:

 

Мій друже! Ти гадаєш, що вона мене вже не пам’ятає?! Можливо так! Мені здається, що її короткочасна пам’ять вже давно забула про існування такого невловимого й, можливо самого незвичайного хлопця у місті. А можливо і ні! 

 

Як думаєш, стоячи в неї на порозі з тобою, вона здивується побачивши мене?! Злякається?! Почне кричати?! Або дасть мені відсіч костуром й спробує налякати?! На такий випадок, я маю чим захистити себе. Звісно річ не найкраща для залякування людей. По телебаченню показують, коли більшість людей бачать цю річ, відразу починають виконувати всі прохання людини, яка тримає її в руці. Я також хочу спробувати. Можливо мені також вдасться налякати її з першої хвилини. Одне я знаю! Ця річ є бездоганна для самозахисту. З нею, я буду відчуватися в безпеці!

 

Мені вже кортить побачити її вираз обличчя! 

 

Годі! Досить стояти на цьому клятому порозі. Потрібно діяти. У мене обмаль часу. Я маю зустрітися ще з одним другом. Звісно, якщо мені поталанить й він буде вдома! Якщо ні, тоді для виконання мого плану треба буде зосереджуватися менше в разів п’ять. 

 

Звісно, що ти його знаєш! Питаєш й не здогадуєшся хто він? Дивакуватий ти хлопчина! Нічого! Скоро ти про все дізнаєшся. 

 

Скажи мені одну правду! – я торкнувся свого рюкзака, який висить на моєму плечі. – Я дивний?! Чому всі кажуть, що я божевільний?! Можливо вони всі божевільні?! Звісно… Велика кількість людей не визнають себе дивними або божевільними, для них легше знайти одну людину на яку можна відразу покласти клеймо усіх проблем, звинуватити в усьому й потім говорити, що вона дивна. 

 

Це — світ наш дивний, а люди божевільні!

 

— — —

 

ПОЧАТИ ЧИТАТИ ПРОДОВЖЕННЯ.

Оригінал статті на Букнет: Інтрига продовжується!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Майже сто років самотності в романі Павла Белянського «Бабуся вмирати не любила»

Павло Паштет Белянський. Бабуся вмирати не любила. Пер. Т. Кохановської. — Харків. Віват, 2023 — 224 с. 

У видавництві «Віват» вийшла книжка блогера, сценариста, письменника Павла Пашт

УІК оголосив дати Національного тижня читання — як долучитися

З 4 до 10 грудня відбудеться всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета тижня — консолідувати українське суспільство навколо читання я

Південнокорейський поет отримав ув’язнення за вихваляння Північної Кореї

Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.
Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вір

Вікторію Амеліну вшанували у різних країнах світу

У листопаді відбулася низка подій у світі, присвячених пам’яті письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомив Український PEN на фейсбук-сторінці.
Заходи провели у Лондоні, Дубліні, Ве

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"