Інтрига продовжується!!

Інтрига продовжується!!

Інтрига продовжується!!

Як, я і обіцяв:

 “11.11.2019. Останні нотатки”,

вже на сайті.

Чекаю на ваші враження, якими ви можете поділитися в коментарях.

— — —

 

УРИВОК:

 

Мій друже! Ти гадаєш, що вона мене вже не пам’ятає?! Можливо так! Мені здається, що її короткочасна пам’ять вже давно забула про існування такого невловимого й, можливо самого незвичайного хлопця у місті. А можливо і ні! 

 

Як думаєш, стоячи в неї на порозі з тобою, вона здивується побачивши мене?! Злякається?! Почне кричати?! Або дасть мені відсіч костуром й спробує налякати?! На такий випадок, я маю чим захистити себе. Звісно річ не найкраща для залякування людей. По телебаченню показують, коли більшість людей бачать цю річ, відразу починають виконувати всі прохання людини, яка тримає її в руці. Я також хочу спробувати. Можливо мені також вдасться налякати її з першої хвилини. Одне я знаю! Ця річ є бездоганна для самозахисту. З нею, я буду відчуватися в безпеці!

 

Мені вже кортить побачити її вираз обличчя! 

 

Годі! Досить стояти на цьому клятому порозі. Потрібно діяти. У мене обмаль часу. Я маю зустрітися ще з одним другом. Звісно, якщо мені поталанить й він буде вдома! Якщо ні, тоді для виконання мого плану треба буде зосереджуватися менше в разів п’ять. 

 

Звісно, що ти його знаєш! Питаєш й не здогадуєшся хто він? Дивакуватий ти хлопчина! Нічого! Скоро ти про все дізнаєшся. 

 

Скажи мені одну правду! – я торкнувся свого рюкзака, який висить на моєму плечі. – Я дивний?! Чому всі кажуть, що я божевільний?! Можливо вони всі божевільні?! Звісно… Велика кількість людей не визнають себе дивними або божевільними, для них легше знайти одну людину на яку можна відразу покласти клеймо усіх проблем, звинуватити в усьому й потім говорити, що вона дивна. 

 

Це — світ наш дивний, а люди божевільні!

 

— — —

 

ПОЧАТИ ЧИТАТИ ПРОДОВЖЕННЯ.

Оригінал статті на Букнет: Інтрига продовжується!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Запустили флешмоб «Електрохарчування»: що читають українці під час блекаутів

Українські користувачі соцмережі Х (твіттеру) відновили флешмоб «Електрохарчування», у межах якого люди діляться книжками, які читають під час знеструмлень світла. 
Флешмоб започаткувал

Переклад Майка Йогансена номінували на престижну польську премію

Переклад роману Майка Йогансена «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію» номінували на літературну премію міста Ґдиня. П

House of Europe оголосив переможців сьомого конкурсу грантів на переклад

House of Europe визначив переможців сьомого конкурсу на отримання перекладацьких грантів. Про це йдеться на сторінці організації у фейсбуці.
Переклади на українську
Видавництво «Вавилон

«Це національна ганьба, що в Києві є музей Булгакова», — Віра…

Дослідниця літератури Віра Агеєва вважає, що в Києві не має бути музею Булгакова.

Про це вона сказала у інтерв’ю «Культурі на часі».

Агеєва пояснила, чому література 19 століття стає промовистою д

В Україні планують карати студентів за плагіат і ШІ в наукових роботах

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт №10392 про академічну доброчесність. Про це повідомили на сайті Верховної Ради.
Законопроєкт передбачає відповідальність за

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"