Інот. Візуалізація

Інот. Візуалізація

Інот. Візуалізація

Пропоную познайомитись із персонажем нової історії “Коронована Змієм”

Вік: 115 років

Кличка: Нот, вухастий, Тінь Сіурда.

Титул: майстер отрути, перший радник князя Сіурда Когана, наставник наслідної княжни Ніялли Коган.

Зовнішність: бачили дроу? Ну такі темно-темно-сірі добродії зі сріблястим волоссям і перманентним бажанням випатрати вас голими руками в очах? Ну власне Нот теж такий. Зросту трохи вищого ніж більшість родичів, шкіра не темно, а попелясто-сіра. Все це спадок діда-людини. Решту в майстра отрути, як належить підгірному мешканцю. Тонкі риси обличчя, гострі ікла, гострі вуха й очі червоні мов свіжа кров. Носить стильну “карешку” по плечі, сережки у вухах і десяток різних отрут по кишенях.

Магія: Є! Дар спав дуже довго, через що Інота ростили як воїна. Врешті він утратив свою ціну на ринку наречених і потрапив у купу халеп, коли нарешті його магія, з переляку не інакше, прокинулась. Власне наш вухань – маг крові. Рідкісний дар, притаманний тільки дроу, та й то далеко не всім, а лише членам правлячого дому. Через це Інот свою магію не демонструє. На щастя він довго обходився без неї, тому йому і так норм.

Здібності: уб’є вас, вашу родину, вашу бабцю і трійку котів, не забруднивши рук і не змінивши пісного виразу обличчя. Та так, що жодна сволота не подумає на цього чесного, врівноваженого пана радника. Не дарма вважається сірим кардиналом при князеві Сіурді. Всі хто якось замишляв проти мудрого правителя Південного Фронтиру закінчились в ту самі мить, коли темний княже притяг зі столиці у свої володіння одного худого, гостролицього дроу. Зараз Інот на себе молодого не дуже схожий, але звичка прикривати спину свого володаря залишилась із ним назавжди. Тямить в отрутах, протиотрутах, зіллях, травах та алхімії загалом. Навчений майстер тортур, внаслідок чого непогано лікує, за принципом: тільки знаючи як полагодити, можна справді добре ламати людей. В бою покладається на швидкість. Сильніший за бульшість дроу фізично. Але з перевертнями або орками тягатись не може. Переважну кількість своїх двобоїв завершує іще до початку. Супротивники просто таємниче гинуть в ніч перед поєдинком. 

Особливості експлуатації: бачите отого високого брюнета у чорній короні? То князь Сіурд. Не чіпайте його, не плетіть проти нього змови й Іноту до вас не буде ніякого діла. В принципі для навколишніх Нот несе небезпеку тільки кори ці навколишні лізуть у його справи, або до його людей. Попри скотяче почуття гумору і повадки парктикуючого маніяка, напрочуд розсудливий добродій. Уособлює собою тезу: не чіпай лихо, доки воно тихо.

Слабкості: закоханий у свого сюзерена, і в одну зі своїх підопічних до купи. Дроу, що з нього взяти. З огляду на такі складні амурні справи вже п’ять років нічого із цим не робить. Звик бути в тіні. Коли його хтось витягає на світло й намагається улаштувати почесті, ніяковіє як цнотливка у першу шлюбну, та намагається знов заповзти у якусь темну щілину. Таємно мріє про велику, міцну родину, купу дітей і усілякі несерйозні речі. Що таке “велика міцна родина” у розумінні дроу – тема для окремої наукової праці про дивні звичаї та побут нелюдів. Ніколи нікому не зізнається, але подумки вдочерив Нію в ту ж мить коли взяв на руки верескливий згорток із байстрюком свого сюзерена. Тож княжна чи не єдина, окрім свого татка, хто може вити з Нота шнурки та зав’язувати їх у бантики.

Читати більше про пана дроу ТУТ

 

Оригінал статті на Букнет: Інот. Візуалізація

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"