Іди за мною! Цікавинка від колеги!

Іди за мною! Цікавинка від колеги!

Іди за мною! Цікавинка від колеги!

 

 

 Не знаю яка у вас погода, але Мілан сьогодні під завісою туману. І щоб намалювати собі веселку 🙂 я взялася до ще однієї книги зі своєї бібліотеки. Насправді там дуууже багато творів, але сьогодні моє око зачепила книга від

 Ліки Радош 

Іди за мною

 

Маленький уривочок:

– Якщо для тебе той поцілунок був помилкою і пройденим етапом, то не для нього! – заявляє мені Святослав. – Я не хочу, щоб ти працювала там.

Я розізлилася. Оце видумав! І про роботу, і про Максима. Бачив його всього на всього дві хвилини. І вже придумав казна що. І це я йому ще не казала, що залишуся працювати в «Оріні».

– Не видумуй! Я не збираюся звільнятися через твої дурнуваті ревнощі. Відколи вони в тебе з’явилися! Тим більше, я ж сказала, що він скоро поїде. Чого ти димиш? – так само гарячково відповідаю я.

– Тобі немає сенсу там працювати, і так сидиш в приймальні, на дзвінки відповідаєш. Гладина вже нема, ці чорти собі раду дадуть. А ти і так скоро будеш працювати в нас. – вже спокійніше провадить Свят.

Та всі ці його слова мали зворотній ефект. Я розігрілася не на жарт. Ось як? Кожен вважає, що знає краще де і що мені робити!!! Батько вирішив, що то не моє діло бізнесом займатися, я жінка і тому повинна сидіти в дома та чемно чекати чоловіка з роботи. Святослав заявляє, що також знає краще чи є мені сенс працювати секретарем чи не має. Та навіть якби я прибиральницею там працювала?! Яка різниця?! Якщо я хочу це робити, то і буду!!! І справа вже не так в Максимі, як в тому, що я маю право сама вирішувати, що для мене буде краще.

– Я не збираюся звільнятися! – вперто повторила.

– Для чого тобі це? Ти не сьогодні так завтра можеш іти працювати до мене. – продовжує гнути в свою сторону Святослав.

– Серйозно? А потім чекати, коли мій або твій татусь знову тебе до стінки припре. Скаже, що мені не місце там. І ти швиденько погодишся, бо стараєшся дуже їм догодити? – знаю, що жорстоко з моєї сторони. І що знову зачіпаю начебто закриту уже тему.

– Не починай. І тим більше, коли б я не піддався їхньому тиску, то нас, тут не було б. – вирішив виправдатись таким чином.

– Он як? А ти мені раніше інше заливав! – швидко знаходжу відповідь.

Здається наша розмова заходить в тупик. Починали з одного а завершили зовсім на іншому.

 

Ліка Радош       “Іди за мною”

Зустрінемося на сторінках книги!

 

Ваша Каміла

 

Оригінал статті на Букнет: Іди за мною! Цікавинка від колеги!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вінниці відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля»

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля».

Про це музей повідомляє у фейсбуку, передає Укрінформ.

«Напередодні світлого Христова Воскр

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"