Іди за мною! Цікавинка від колеги!

Іди за мною! Цікавинка від колеги!

Іди за мною! Цікавинка від колеги!

 

 

 Не знаю яка у вас погода, але Мілан сьогодні під завісою туману. І щоб намалювати собі веселку 🙂 я взялася до ще однієї книги зі своєї бібліотеки. Насправді там дуууже багато творів, але сьогодні моє око зачепила книга від

 Ліки Радош 

Іди за мною

 

Маленький уривочок:

– Якщо для тебе той поцілунок був помилкою і пройденим етапом, то не для нього! – заявляє мені Святослав. – Я не хочу, щоб ти працювала там.

Я розізлилася. Оце видумав! І про роботу, і про Максима. Бачив його всього на всього дві хвилини. І вже придумав казна що. І це я йому ще не казала, що залишуся працювати в «Оріні».

– Не видумуй! Я не збираюся звільнятися через твої дурнуваті ревнощі. Відколи вони в тебе з’явилися! Тим більше, я ж сказала, що він скоро поїде. Чого ти димиш? – так само гарячково відповідаю я.

– Тобі немає сенсу там працювати, і так сидиш в приймальні, на дзвінки відповідаєш. Гладина вже нема, ці чорти собі раду дадуть. А ти і так скоро будеш працювати в нас. – вже спокійніше провадить Свят.

Та всі ці його слова мали зворотній ефект. Я розігрілася не на жарт. Ось як? Кожен вважає, що знає краще де і що мені робити!!! Батько вирішив, що то не моє діло бізнесом займатися, я жінка і тому повинна сидіти в дома та чемно чекати чоловіка з роботи. Святослав заявляє, що також знає краще чи є мені сенс працювати секретарем чи не має. Та навіть якби я прибиральницею там працювала?! Яка різниця?! Якщо я хочу це робити, то і буду!!! І справа вже не так в Максимі, як в тому, що я маю право сама вирішувати, що для мене буде краще.

– Я не збираюся звільнятися! – вперто повторила.

– Для чого тобі це? Ти не сьогодні так завтра можеш іти працювати до мене. – продовжує гнути в свою сторону Святослав.

– Серйозно? А потім чекати, коли мій або твій татусь знову тебе до стінки припре. Скаже, що мені не місце там. І ти швиденько погодишся, бо стараєшся дуже їм догодити? – знаю, що жорстоко з моєї сторони. І що знову зачіпаю начебто закриту уже тему.

– Не починай. І тим більше, коли б я не піддався їхньому тиску, то нас, тут не було б. – вирішив виправдатись таким чином.

– Он як? А ти мені раніше інше заливав! – швидко знаходжу відповідь.

Здається наша розмова заходить в тупик. Починали з одного а завершили зовсім на іншому.

 

Ліка Радош       “Іди за мною”

Зустрінемося на сторінках книги!

 

Ваша Каміла

 

Оригінал статті на Букнет: Іди за мною! Цікавинка від колеги!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

За три місяці повномасштабної війни окупанти скоїли 280 злочинів проти медіа

За три місяці повномасштабної війни росія скоїла 280 злочинів проти журналістів та медіа в Україні. Про це повідомив Інститут масової інформації.

Станом на 24 травня загалом російські

Премію Американського PEN вручили родині журналіста-політв’язня Єсипенка

Дружині та доньці Владислава Єсипенка, українського журналіста, засудженого в окупованому росією Криму, вручили премію Американського PEN Barbey Freedom to Write Award 2022.
 
Нагороду

В Україні відкриваються книгарні після вимушених перерв

Vivat та Видавництво Старого Лева відкривають свої книгарні в українських містах, які не працювала через обстріли міст російськими військовими. Про це Читомо повідомили представники вид

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"