Іди за мною! Цікавинка від колеги!
![Іди за мною! Цікавинка від колеги! Іди за мною! Цікавинка від колеги!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1640033607_7561182.jpg)
Іди за мною! Цікавинка від колеги!
Не знаю яка у вас погода, але Мілан сьогодні під завісою туману. І щоб намалювати собі веселку 🙂 я взялася до ще однієї книги зі своєї бібліотеки. Насправді там дуууже багато творів, але сьогодні моє око зачепила книга від
Ліки Радош
Іди за мною
Маленький уривочок:
– Якщо для тебе той поцілунок був помилкою і пройденим етапом, то не для нього! – заявляє мені Святослав. – Я не хочу, щоб ти працювала там.
Я розізлилася. Оце видумав! І про роботу, і про Максима. Бачив його всього на всього дві хвилини. І вже придумав казна що. І це я йому ще не казала, що залишуся працювати в «Оріні».
– Не видумуй! Я не збираюся звільнятися через твої дурнуваті ревнощі. Відколи вони в тебе з’явилися! Тим більше, я ж сказала, що він скоро поїде. Чого ти димиш? – так само гарячково відповідаю я.
– Тобі немає сенсу там працювати, і так сидиш в приймальні, на дзвінки відповідаєш. Гладина вже нема, ці чорти собі раду дадуть. А ти і так скоро будеш працювати в нас. – вже спокійніше провадить Свят.
Та всі ці його слова мали зворотній ефект. Я розігрілася не на жарт. Ось як? Кожен вважає, що знає краще де і що мені робити!!! Батько вирішив, що то не моє діло бізнесом займатися, я жінка і тому повинна сидіти в дома та чемно чекати чоловіка з роботи. Святослав заявляє, що також знає краще чи є мені сенс працювати секретарем чи не має. Та навіть якби я прибиральницею там працювала?! Яка різниця?! Якщо я хочу це робити, то і буду!!! І справа вже не так в Максимі, як в тому, що я маю право сама вирішувати, що для мене буде краще.
– Я не збираюся звільнятися! – вперто повторила.
– Для чого тобі це? Ти не сьогодні так завтра можеш іти працювати до мене. – продовжує гнути в свою сторону Святослав.
– Серйозно? А потім чекати, коли мій або твій татусь знову тебе до стінки припре. Скаже, що мені не місце там. І ти швиденько погодишся, бо стараєшся дуже їм догодити? – знаю, що жорстоко з моєї сторони. І що знову зачіпаю начебто закриту уже тему.
– Не починай. І тим більше, коли б я не піддався їхньому тиску, то нас, тут не було б. – вирішив виправдатись таким чином.
– Он як? А ти мені раніше інше заливав! – швидко знаходжу відповідь.
Здається наша розмова заходить в тупик. Починали з одного а завершили зовсім на іншому.
Ліка Радош “Іди за мною”
Зустрінемося на сторінках книги!
Ваша Каміла
Оригінал статті на Букнет: Іди за мною! Цікавинка від колеги!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.