“Іди за мною” новинка від Ліки Радош
![“Іди за мною” новинка від Ліки Радош “Іди за мною” новинка від Ліки Радош](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1640033607_7561182.jpg)
“Іди за мною” новинка від Ліки Радош
Доброго вечора шановні читачі:)
Особисто я дуже люблю любовні трикутники в романах, сімейні відносини, забов’язання і звісно сильних героїнь. Сьогодні пропоную вашій увазі саме таку, захоплюючу книгу від
Ліки Радош
Анотація
Світ, в якому я жила, виявився не тим, що я знала. Ті, кому я вірила, зрадили мене, ввели в оману, змусили повірити в те, чого насправді не було. Мій наречений, котрого я кохала все своє свідоме життя, зробив мені пропозицію під примусом наших батьків. І про це я дізналася випадково. Коли підслухала його розмову з другом. Тепер не знаю, як вчинити. Спробувати закохати його в себе по-справжньому, прив’язавши шлюбом? Чи відпусти, порвавши з ним? Тим самим посварившись з усією сім’єю…
Цікавий уривок:
– То ти нарешті змирився з тим, що тебе таки окільцюють? А то останнім часом все менше скаржишся на те що тебе насилу одружують з однією з Чумаченко. – після таких слів, люба на моєму місці вирішила б пограти в шпигунів.
– Та змирився нарешті! Та й Таня, то кращий варіант, аніж таж Аня. Проте, все одно злий, що мені не дали вибору. А просто поставили перед фактом, що якщо хочу, щоб справи залишалися в такому стані як є, то краще поріднитися з татовим партнером. – рівно відповідає мій наречений. А моє серце холоне від його слів.
Тепер розумію, чому такий байдужий до мене. Тепер усе стає на свої місця.
– Невже виходу не було? Середньовіччя якесь! – по нотах в голосі Андрія відверто читається веселість. Його ця ситуація не аби як забавляє.
– Остап Ігорович вирішив продати свою частину бізнесу, оскільки в нас таких грошей немає, то він уже звернувся до конкурента. На моє питання чого не довірить свою роботу Тані – він лиш відмахнувся. Зате тоді запропонував інший варіант, а мій батько його в цьому підтримав. Так і зіграли на моїй любові до сімейної справи. – видавлює з себе Святослав.
Це все слухаю, злегка притулившись до стіни за дверима, так що ніхто з кабінету мене не помітить, зате може добряче тріснути дверима, якщо надумає зараз вийти.
Сама ж втратила відчуття часу. Усе навколо наче завмерло. Навіть коли хтось появлявся в цьому приміщенні, що може слугувати приймальною, то я й не помітила. Вся моя увага була прикута до діалогу чоловіків. І зараз мій розум без емоцій зафіксовував кожне слово, кожну фразу. Знаю цей свій стан. Зараз просто сприймаю інформацію. Це вже пізніше мене накриють емоції, можливо й істерика не за горами. Та зараз стою з абсолютно сухими очима і уважно слухаю цю розмову, намагаючись не пропустити жодного слова.
читати тут
Приємного читання
Ваша Каміла
Оригінал статті на Букнет: “Іди за мною” новинка від Ліки Радош
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.