“Іди за мною” новинка від Ліки Радош

“Іди за мною” новинка від Ліки Радош

“Іди за мною” новинка від Ліки Радош

Доброго вечора шановні читачі:)

Особисто я дуже люблю любовні трикутники в романах, сімейні відносини, забов’язання і звісно сильних героїнь. Сьогодні пропоную вашій увазі саме таку, захоплюючу книгу від

Ліки Радош

 

Анотація

Світ, в якому я жила, виявився не тим, що я знала. Ті, кому я вірила, зрадили мене, ввели в оману, змусили повірити в те, чого насправді не було. Мій наречений, котрого я кохала все своє свідоме життя, зробив мені пропозицію під примусом наших батьків. І про це я дізналася випадково. Коли підслухала його розмову з другом. Тепер не знаю, як вчинити. Спробувати закохати його в себе по-справжньому, прив’язавши шлюбом? Чи відпусти, порвавши з ним? Тим самим посварившись з усією сім’єю…

Цікавий уривок:

– То ти нарешті змирився з тим, що тебе таки окільцюють? А то останнім часом все менше скаржишся на те що тебе насилу одружують з однією з Чумаченко. – після таких слів, люба на моєму місці вирішила б пограти в шпигунів.

– Та змирився нарешті! Та й Таня, то кращий варіант, аніж таж Аня. Проте, все одно злий, що мені не дали вибору. А просто поставили перед фактом, що якщо хочу, щоб справи залишалися в такому стані як є, то краще поріднитися з татовим партнером. – рівно відповідає мій наречений. А моє серце холоне від його слів.

Тепер розумію, чому такий байдужий до мене. Тепер усе стає на свої місця.

– Невже виходу не було? Середньовіччя якесь! – по нотах в голосі Андрія відверто читається веселість. Його ця ситуація не аби як забавляє.

– Остап Ігорович вирішив продати свою частину бізнесу, оскільки в нас таких грошей немає, то він уже звернувся до конкурента. На моє питання чого не довірить свою роботу Тані – він лиш відмахнувся. Зате тоді запропонував інший варіант, а мій батько його в цьому підтримав. Так і зіграли на моїй любові до сімейної справи. – видавлює з себе Святослав.

Це все слухаю, злегка притулившись до стіни за дверима, так що ніхто  з кабінету мене не помітить, зате може добряче тріснути дверима, якщо надумає зараз вийти.

Сама ж втратила відчуття часу. Усе навколо наче завмерло. Навіть коли хтось появлявся в цьому приміщенні, що може слугувати приймальною, то я й не помітила. Вся моя увага була прикута до діалогу чоловіків. І зараз мій розум без емоцій зафіксовував кожне слово, кожну фразу. Знаю цей свій стан. Зараз просто сприймаю інформацію. Це вже пізніше мене накриють емоції, можливо й істерика не за горами. Та зараз стою з абсолютно сухими очима і уважно слухаю цю розмову, намагаючись не пропустити жодного слова.

читати тут

Приємного читання

Ваша Каміла

 

Оригінал статті на Букнет: “Іди за мною” новинка від Ліки Радош

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"