Ідеальна спокуса. Трішки роздумів…

Ідеальна спокуса. Трішки роздумів…

Ідеальна спокуса. Трішки роздумів…

Привіт, мої любі Натхненники!!!

2 частина дилогії
«ІДЕАЛЬНА СПОКУСА»

СЬОГОДНІ ТРІШКИ РОЗДУМІВ…
Друга частина дилогії… Що можна сказати…
Провчити Деміана Смоука??? Забацати скандал і все таке??? Ні… ні… Олівія обрала трохи інший шлях. Вони обрали інший шлях.
Не скажу, що все буде легко, це ж історія Деміана і Олівії, але коли ми взнаємо його ближче, зрозуміємо, що він теж зранений… Що йому щось болить і у нього є свої страхи. Олівія захоче дати шанс. Шанс для них обох. Як ви знаєте, я не люблю чогось такого… такого… нереального чи що. Я люблю про життя. І якщо ви поставите хоч раз себе на місце Олівії то зрозумієте її. Зрозумієте, чому вона дає шанс. Навіть не так. Думайте про себе і свою половину. Коли є кохання – є прощення, розуміння і бажання зберегти все. У вас же таке було, правда?… От і Олівія бажає боротися за них, особливо коли Деміан такий… Коли Деміан хоче змін та відкритись. А саме це він і бажає зробити. Йому було не легко весь цей час, але тепер в його житті є Олівія. Вона певернула йому нормальне життя. Він закохався і буде діяти, просто давайте дамо їм обом шанс. Олівія не слабодуха. Він не «холодний», просто у них не було шансу це нормально показати. Тепер вони вчитимуться багатьом речам заради кохання.
Люблю я їх всім серцем. Вони зранені. Вони зі своїми страхами, але головне, що вони бажають змін і ці зміни вони знайдуть одне в одному.

Мені закортіло це написати. І знаю, що ви зрозуміли кожне слово, яке я хотіла донести про цю пару, цю нелегку історію кохання.

1 частина дилогії.
«БЕЗЖАЛЬНА СПОКУСА»

*******
Моя сторінка на Букнет

Моя група фейсбук

Моя сторінка на фейсбук

Мій інстаграм

Оригінал статті на Букнет: Ідеальна спокуса. Трішки роздумів…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична книжка української авторки увійшла в список читаня від Forbes

Дебютна поетична збірка перекладачки Оксани Максимчук “Still city” увійшла до переліку рекомендованого літнього читання від Forbes.
«У своїй першій збірці англійською мовою американка у

«Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко видали у формі артбуку

Видавництво «Комора» перевидало «Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко у форматі артбуку. Про це видавництво повідило Читомо.
Нове видання доповнене ілюстраціями художниці Олі Стрю

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"