Іграшка для втіх чи рокова помилка?
![Іграшка для втіх чи рокова помилка? Іграшка для втіх чи рокова помилка?](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1600140076_3805464.jpg)
Іграшка для втіх чи рокова помилка?
Мої любі, хочу вам порадити цікаву історію:))) У чудового автора
Стартувала дуже цікава історія!
Іграшка для втіх чи рокова помилка?
Невідання. Хвилювання.Страх. Чи могла я запідозрити, що переживу ці емоції протягом пари годин і ці емоції одночасно будуть вганяти мене в ступор від якого моє тіло буде тремтіти та в приємну насолоду, яка буде розпливатися по моєму тілу?
Звичайно, ні.
Але цей спектр емоцій я відчула яскраво та неймовірно гостро, адже для мене це було вперше. Хоча, все в житті буває вперше…
Так що тримайся дівчинко, хто його знає що буде далі… Тільки від тебе залежить чи стане ВІН твоїм порятунком чи ти станеш іграшкою в його руках…
Оригінал статті на Букнет: Іграшка для втіх чи рокова помилка?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.