Іграшка в руках мафії!!! Небезпечне кохання!
![Іграшка в руках мафії!!! Небезпечне кохання! Іграшка в руках мафії!!! Небезпечне кохання!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1600140076_3805464.jpg)
Іграшка в руках мафії!!! Небезпечне кохання!
Мої любі, сьогодні діє знижка 35% на історію:
– Ти вийдеш за мене заміж. І плювати я хотів на твою думку.
– Навіщо тобі цей шлюб? – Кричу в розпачі, – мій батько мертвий. У мене немає ніякої влади.
– У тебе тече його кров, – його холоднокровність і байдужість, як смертний вирок, – я стану на чолі сім’ї й це варто того, щоб терпіти навіть тебе.
– Краще жити проклятою, ніж з тобою …
– Зарозуміла скалка в дупі, – розбиваючи кісточки об стіну, він вихлюпує ретельно приховану лють, – за ці два роки зовсім від рук відбилася. Так я тобі нагадаю, де твоє місце
Промо
-iclA0lT
Оригінал статті на Букнет: Іграшка в руках мафії!!! Небезпечне кохання!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.