Івано-Франківськ: кошти з обласного бюджету — на книговидання

Івано-Франківськ: кошти з обласного бюджету — на книговидання

Напередодні 30-річниці Незалежності підтримали суспільно значущі видавничі проекти. Про це пише golos.com.ua.

З обласного бюджету області підтримають 27 проектів на публікацію суспільно важливих книг. Такий результат організованого управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації конкурсу. В ньому взяли участь вісім видавництв з Івано-Франківська, Львова, Чернівців та Косова, загалом із 47 пропозиціями.

Як повідомив начальник цього управління Володимир Джигіта, заявки приймали згідно з основними тематичними напрямами: «Художня література», «Історико-патріотична література. Краєзнавство», «Видання для дітей та юнацтва», «Довідкові та інформаційні видання», «Науково-популярні видання». Цьогоріч передбачено закупівлю видрукуваних книг до бібліотек області.

«Підтримка авторів та видавництв Івано-Франківщини — основне наше завдання, — акцентував Володимир Джигіта. — Цьогоріч фінансуємо видання творів світлої пам’яті лауреатів Національної премії ім. Т. Шевченка Степана Пушика і Василя Портяка, письменників-ювілярів Ярослава Ясіньського та Неоніли Стефурак, науковців Ольги Слоньовської, Степана Хороба, Миколи Лесюка, Володимира Качкана, Петра Сіреджука».

За результатами конкурсу фінансова підтримка також надійде на видання творів прикарпатських письменників Ольги Деркачової, Степана Процюка, Василя Шкургана, Марії Дзюби, Василя Карп’юка, Василя Шкургана, Дари Корній. Із обласного бюджету виділять кошти на друк творів класиків Леся Мартовича, Михайла Ломацького, дослідників народної творчості Михайла Буджака та Романа Киселюка. В цьому ж переліку — література на відзначення 30-річчя Незалежності, 150-річчя Василя Стефаника та Леся Мартовича, 130-річчя Євгена Коновальця.

Людмила СТРАЖНИК

Фото — Начальник управління Володимир Джигіта (пресслужба ОДА)

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Івано-Франківськ: кошти з обласного бюджету — на книговидання

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Про що мої кники. Лонгрід.

Софія Вітерець нещодавно запропонувала флешмоб з темою, що мене цікавить багато років.

Треба розказати, про що наші книги, а коментатори можуть написати, чи вони вловили авторський меседж.

Здається, все просто.

дорослі не носять рожевого

“Для всеохопного розуміння чогось – потрібно аналізувати” – це я зрозуміла на економічному факультеті та повністю згідна. Аналіз дійсно дуже важливий, бо якщо застосовувати його правильно, це прямий шлях до самовдосконалення.

Наприклад,

Знижка на “Один крок”

Шановні  читачі, сьогодні діє неймовірна  знижка  на мою  завершену книгу «Один крок». Її  можна  придбати  за ціною,  нижчою передплати.

https://booknet.com/uk/book/odin-krok-b325523

Анотація

Коли вони вперше

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"