Є бажання :)
Є бажання 🙂
Привіт всім. У мене виникло бажання написати книгу у співавторстві. Але немає з ким писати книгу. Пропонувала своїй одногрупниці. У нас виникла велика перешкода, яка називається брак часу. Та й ще одна перешкода, яка може бути це різниця у часі. А справа в тому, що я живу не в Україні. І з Україною різниця у часі десять годин.
Пишу я тільки у жанрі любовні романи. Є ідея щодо написання книги, але у мене не вистачає фантазії на цікаві повороти подій.
Час для написання книги я маю завжди, не дивлячись на скільки я зайнята. Можу писати як короткі (приблизно 10 тисяч знаків і більше) глави так і довгі глави (20 тисяч знаків і більше).
Трохи про себе: мене звати Віка. На платформі букнет з квітня місяця цього року. Вже маю дві великі за обсягомі написані книги. Маю сторінки у Facebook та Instagram. (Посилання є на моїй сторінці)
Відкрита для спілкування.
(можу не відповісти зараз, бо у мене зараз ніч).
Оригінал статті на Букнет: Є бажання :)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.