Єдина знижка на передплаті

Єдина знижка на передплаті

Єдина знижка на передплаті

 

Я студентка магістратури, яка працює у найкращій газеті області. Та одного дня серед моїх замовників з’являється бізнесмен, який на першому побаченні пропонує одружитися. Та чи справді він хоче, аби я стала його дружиною?

(Любомир)

Мене не цікавлять серйозні стосунки. Єдине чого прагну – розширення виробництва бруківки. От лише дівчина з зеленими, магнетичними очима завжди спотикається об мою бруківку. Хто вона? І чи вдасться мені затягнути її до ліжка?

Уривок

Ти будеш моїм.

Знаючи свої сильні сторони – завжди отримувала тих хлопців, яких лише хотіла. А цей владний, самозакоханий індик, який любить лише свого песика – буде ще повзати за мною.

Я стану його дружиною. Сам напросився.

 

Від Любомира пахло дорогим парфумом з нотками імбиру, губи за смак солодкої м’яти. Так хотілося віддатися з головою і хай буде, що буде. Але ні! Не буду! З цим чоловіком потрібно вміти брати ситуацію під контроль, аби потім не розчаровуватися, як Катя.

Я не знаю, що було між ними. Навряд чи хтось з них все розповість мені. Але здогадуюсь, що Любомир просто втратив до неї інтерес.

Таких чоловіків однією зовнішністю не втримати. Вони купити можуть кого завгодно. Їм потрібне щось більше. І це більше хочу йому дати. Вперше за довгий час я хочу дати щось чоловіку.

 

Від пристрасно стискає моє тіло, цілує зі збитим диханням.

— Не торкайся мене, — шепочу, — Я хочу зробити все сама.

— Що? — питає не зупиняючись цілувати мене в шию.

Вести розмову не хотілося. Особливо в такий палкий момент, щось пояснювати.

Направляю його до диванчика і знімаю сорочку з його дужих, широких плечей.

 

— Ти моя, — шепоче мені на вухо, — Ти моя газетярка.

Ні. Не дам йому говорити – затуляю вуста своїми губами.

Руками, несподівано для Любомира, штовхаю його на диван і він падаючи хапає мене за собою.

— Покажи мені, на що здатні газетні кицьки.

Почати читати книгу 

 

Оригінал статті на Букнет: Єдина знижка на передплаті

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Канівському музеї на Тарасовій Горі відбулася презентація унікального видання «Шевченковий…

Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбуку Валентина Коваленко.

«Друзі, МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!

Антиімперська, антимосковська риторика Шевченкого Слова сьогодні зрідні духом кожному українцеві, хто ста

В Ужгороді оголосили короткий список VI Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози…

16 травня в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка під час презентації нової художньої книжки «Птах у своєму гнізді» письменника, Шевченківського лауреата, сценариста к

21 подія Книжкового Арсеналу, яку радить Читомо

Книжковий Арсенал у 2024 матиме близько сотні подій, у попередні допандемійні та доповномасштабні роки кількість заходів досягала і 450. Попри зменшення обсягу подієвої частини, її смис

Як допомогти постраждалим від обстрілу друкарні й видавництву

Компанія «Фактор» відкрила збір коштів для допомоги постраждалим від ракетного обстрілу друкарні Factor Druk, скоєного росією напередодні. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила Юл

Стали відомі імена загиблих працівників друкарні у Харкові

Компанія «Фактор» оприлюднила імена загиблих працівників друкарні Factor Druk внаслідок російського ракетного удару по Харкову 23 травня. Про це повідомила Читомо комунікаційна менеджер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"