Єдина знижка в передплаті та приємний сюрприз!
![Єдина знижка в передплаті та приємний сюрприз! Єдина знижка в передплаті та приємний сюрприз!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1657142254_4745306.jpg)
Єдина знижка в передплаті та приємний сюрприз!
Вітаю, мої любі!
Недосяжна
Уривок з завтрашнього розділу: — Машо, не сумуй, — один зі знайомих Стаса підходить і ставить переді мною стакан з коктейлем.
— Ой, я більше не питиму, — усміхаюся йому, намагаючись пригадати ім’я. Наче Діма, але не можу бути впевненою на сто відсотків.
— Розкажи про себе щось, — сідає поряд. — Ти найзагадковіша з усіх присутніх.
— Ну… Що тебе цікавить? — ніколи не мала звички розповідати про себе незнайомцям.
— Де живеш? Навчаєшся чи працюєш?
— Навчаюсь, а живу у Стаса, — бачу, що від цих слів він дивується.
— Навіть так? Прямо живете разом? Ну, сьогодні Стас здивував усіх.
— А тебе щось не влаштовує? — з’являється за спиною сам Стас і кладе руки мені на плечі. — Хотів винайняти у мене кімнату? — слова не звучать жартом, більше агресивно.
— Кажу, що ти здивував.
— Інколи я сам себе дивую…
Продовження завтра))
Також зверніть увагу на знижки від колег, сьогодні той самий день, коли можна непогано заощадити))
Небесні міста: Подорожі у космосі, інші цивілізації і багато сильних емоцій. Бо це та мова, яка зрозуміла і на Землі, і серед далеких зірок. Сашко і Дарина потрапляють до тих, кого справедливо вважають захисниками людства. А от Ігнат опиняється серед ворогів і невідомо, чи збереже він в серці дружбу і кохання, чи стане на темний бік. Сюжет цієї книги не лише в подіях, але і в пізнанні себе, що не менш цікаво.
Мамина донька: Валерія лише хотіла знайти роботу, щоб забезпечити себе й доньку. Батько допоміг їй, хоча Лєра й народилась поза шлюбом. Однак на новому місці дівчині довелося не тільки засвоювати нові навички, але й терпіти знущання сестри. А ще Лєру спіткала проблема – як не закохатися в шефа?
(без)надія: Вона була за крок до одруження, а натомість поїхала на таксі з незнайомцем до його квартири. Пристрасть між ними спалила всі кордони, усі заборони. Усе, чим вона жила до зустрічі з ним, зникло.
З’явилося шалене кохання і всепоглинаюча пристрасть.
Але як довго має тривати щастя? Чи встигне головна героїня роздивитися небезпеку, що причаїлася?
Не забувайте зазирати на нові анонси в групу фейсбук та обов’язково підпишіться на мою сторінку, щоб не пропустити публікацію новинки.
Щиро дякую за увагу!
Бажаю тихої ночі та затишної неділі!
З повагою, Ерін.
Оригінал статті на Букнет: Єдина знижка в передплаті та приємний сюрприз!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.