Єдина знижка в передплаті та приємний сюрприз!

Єдина знижка в передплаті та приємний сюрприз!

Єдина знижка в передплаті та приємний сюрприз!

Вітаю, мої любі!

Недосяжна

Уривок з завтрашнього розділу:  — Машо, не сумуй, — один зі знайомих Стаса підходить і ставить переді мною стакан з коктейлем.

— Ой, я більше не питиму, —  усміхаюся йому, намагаючись пригадати ім’я. Наче Діма, але не можу бути впевненою на сто відсотків.

— Розкажи про себе щось, — сідає поряд. — Ти найзагадковіша з усіх присутніх.

— Ну… Що тебе цікавить? — ніколи не мала звички розповідати про себе незнайомцям.

— Де живеш? Навчаєшся чи працюєш?

— Навчаюсь, а живу у Стаса, — бачу, що від цих слів він дивується.

— Навіть так? Прямо живете разом? Ну, сьогодні Стас здивував усіх.

— А тебе щось не влаштовує? — з’являється за спиною сам Стас і кладе руки мені на плечі. — Хотів винайняти у мене кімнату? — слова не звучать жартом, більше агресивно.

— Кажу, що ти здивував.

— Інколи я сам себе дивую…

Продовження завтра))

Також зверніть увагу на знижки від колег, сьогодні той самий день, коли можна непогано заощадити))

Небесні міста:  Подорожі у космосі, інші цивілізації і багато сильних емоцій. Бо це та мова, яка зрозуміла і на Землі, і серед далеких зірок. Сашко і Дарина потрапляють до тих, кого справедливо вважають захисниками людства. А от Ігнат опиняється серед ворогів і невідомо, чи збереже він в серці дружбу і кохання, чи стане на темний бік. Сюжет цієї книги не лише в подіях, але і в пізнанні себе, що не менш цікаво.

Мамина донька:  Валерія лише хотіла знайти роботу, щоб забезпечити себе й доньку. Батько допоміг їй, хоча Лєра й народилась поза шлюбом. Однак на новому місці дівчині довелося не тільки засвоювати нові навички, але й терпіти знущання сестри. А ще Лєру спіткала проблема – як не закохатися в шефа?

(без)надія: Вона була за крок до одруження, а натомість поїхала на таксі з незнайомцем до його квартири. Пристрасть між ними спалила всі кордони, усі заборони. Усе, чим вона жила до зустрічі з ним, зникло.
З’явилося шалене кохання і всепоглинаюча пристрасть.
Але як довго має тривати щастя? Чи встигне головна героїня роздивитися небезпеку, що причаїлася?

Не забувайте зазирати на нові анонси в групу фейсбук та обов’язково підпишіться на мою сторінку, щоб не пропустити публікацію новинки.

Щиро дякую за увагу!

Бажаю тихої ночі та затишної неділі!

З повагою, Ерін.

Оригінал статті на Букнет: Єдина знижка в передплаті та приємний сюрприз!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Премія «Своя полиця» оголосила переможців

Книжкова премія для сучасної жанрової української літератури «Своя полиця» оголосила переможців у сімох номінаціях. Про це Читомо повідомили у мережі «Книгарня «Є», що організовує премі

«Видала громада»: Заснували платформу для друку книжок авторів-початківців

В Україні створили краудфандингову платформу, що дозволятиме авторам-початківцям друкувати дебютні книжки коштом благодійників. Про це засновники проєкту «Видала громада» повідомили в і

Оголосили номінанток премії Women in Arts-2024

Оголосили фіналісток премії Women in Arts у семи номінаціях. Про це повідомили на сайті премії.
У 2024 на здобуття премії в категорії «Література» номінували:
 

поетку, морську піхотин

Кейс BookChef: Vivat, Yakaboo не продають книжки, а КСД і «Книгарня «Є» повернули їх в асортимент

Після оприлюднення розслідування про зв’язки низки українських книжкових бізнесів з росією українські книжкові мережі відмовилися розповсюджувати книжки видавництва BookChef. Нещодавно

Місто індустріальних монументів, людей і моря – яким був Маріуполь до окупації

До другої річниці блокади Маріуполя Вано Крюґер пригадує яким було це місто до початку повномасштабного вторгнення – під час проведення «StartUp Гогольfest». Перша версія цього есею бул

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"