Європейська асоціація фестивалів засудила збройну агресію РФ

Європейська асоціація фестивалів засудила збройну агресію РФ

Європейська асоціація фестивалів (EFA) засудила збройну агресію російської федерації проти України та зупинила будь-яку співпрацю з державою-агресором. Про це асоціація повідомляє на своїй сторінці. 

«У цей час, коли народ України переживає найтемніші часи і багато хто змушений залишити своє життя, свою роботу та мистецтво, ми відчуваємо, що повинні припинити будь-яку співпрацю з РФ. Ми хочемо висловити нашу підтримку та солідарність з нашими українськими колегами, митцями, діячами культури та всіма, хто страждає у цій безглуздій війні», – зазначили у повідомленні.

 

«Наша сила полягає в нашому союзі та в нашому діалозі не тільки в «звичайні» часи, а й у важкі часи. У нашому різноманітті члени EFA єдині в нашому засудженні війни. Ми закликаємо до миру», – додали в асоціації. 

 

Європейська асоціація фестивалів – організація, що об’єднує сьогодні понад 100 фестивалів та фестивальних об’єднань із 40 країн світу.

 

Нагадаємо, що раніше комісія Європейського Союзу заявила, призупиняє співпрацю з російськими організаціями у галузі досліджень, науки та інновацій на знак підтримки України.

 

Крім того, низка міжнародних книжкових фестивалей теж відмовилася від співпраці з Росією. Зокрема, це  Лондонський, Франкфуртський, Тбіліський та Болонський книжковий ярмарки, Празький книжковий ярмарок і літературний фестиваль «Світ книги».

 

Оригінал статті на Suspilne: Європейська асоціація фестивалів засудила збройну агресію РФ

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Бабиному Яру знаменитий художник створив символічний мурал

Художник Матвій Вайсберг завершив роботу над трьома монументальними панно з його «Дорожнього щоденника», які він малював під час війни. «Янгол ЗСУ», свічник та Тризуб, вписаний у Зірку Давида, розміщені

У школах штату Юта в США заборонили Біблію за «вульгарність і насильство»

Шкільний округ в американському штаті Юта вилучив Біблію з початкових шкіл за те, що вона містить «вульгарність і насильство». 
Це відбулося після скарги батьків на те, що в Біблії коро

Кембриджський університет відмовиться від терміна «англосакси»

Кембриджський університет вирішив відмовитися від терміна «англосакси» у своїй навчальній програмі в межах боротьби з расизмом і націоналізмом.
Відтепер на лекціях студентам пояснюють х

Одразу 2 збірки інтимної лікрики презентувала в Ужгороді Тетяна Мороляк

Усе те, що писала багато років у шухляду – нині відкрила для загалу і наче оголила душу, – каже ужгородка Тетяна Мороляк.

Мама трьох дітей та психологиня презентувала одразу дві збірки інтимної лірик

Сергій Жадан отримав відзнаку у Вельсі за музичну творчість

Сергій Жадан отримав відзнаку за музичну творчість на фестивалі Hay Festival у Вельсі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«Дякую організаторам за підтримку України. Меда

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"