Я тут! Трохи забігана!

Я тут! Трохи забігана!

Я тут! Трохи забігана!

Вітаю! У цьому блозі ви не прочитаєте як я хвилююся чи мене тіпає, я за складом характеру така людина, що вивести мене на сльози чи пригнітити дуже складно. Мама називає мене олов’яним солдатиком.

Я дякую усім читачам, що пишуть мені у приватні повідомлення, хвилюються. Не завжди відповідаю, бо сьогодні, наприклад, тричі було оголошено повітряну тривогу, а я стояла в черзі під банкоматом, бо потрібно було зняти готівку для батьків. Ще сьогодні я бігала на курси домедичної допомоги, відзавтра у мене чергування на роботі. Я всім відпишу))) Я неймовірно щаслива, що ви у мене є! Єднаймося! Разом ми справді сила. Доведено!

24. 02. 2022 року десь о восьмій ранку, коли тільки все починалося, мій  чоловік зустрів наших хлопців, наших захисників, вони вже вистроїлися колоною у заданому напрямку і снідали)) Коли він спитав, куди їдуть, вони дали просто неймовірну відповідь, але це обсценна лексика, тому написати тут не можу. Але хлопці виконали свою обіцянку, дали прикурить оркам. Мої ночі спокійні. Мої діти в теплих ліжках! ДЯКУЮ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

Оригінал статті на Букнет: Я тут! Трохи забігана!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"