Я, ти і клуб твоїх колишніх…))

Я, ти і клуб твоїх колишніх…))

Я, ти і клуб твоїх колишніх…))

Використати колишніх свого краша як свою таємну зброю? А чому б і… ТАК!

За що я люблю історії Лесі, так це за гумор і дуже “легке” перо))) Ця історія читається швидко, ти зовсім не помічаєш, як йде час…*пробачте любі читачі, я все ще не написала розділ ахаха, бо блііін… сьогодні я читач =))*

Зараз кину вам цитати, які власне мені запам’яталися найбільше) Лесін стиль без них просто не пояснити) Як же оригінально вона перетворює колишніх на зброю…)) Дивіться самі:

Отак вона розмовляє з першою:

— Тільки спершу — тюнинг. Будьмо відвертими, ти виглядаєш так, наче з села приїхала. 

— Я дійсно з села приїхала, — розсміялася. — Як і ти, між іншим. 

— Але по мені цього не видно, а в тебе реальні проблеми… Для початку я записала тебе на манікюр, стрижку, нарощування вій та укладку брів. 

— Укладку брів? — я думала, що лусну від сміху. — Серйозно? 

— Так. — Може, мені ще й в носі волосся укласти? 

— Там просто видалити, — підхопила Віка. — Як і на ногах. Ну що ти так дивишся? Думала, буде легко? Ні, жарти скінчилися.

А отак, коли з’являється ще одна :))) 

Все ж таки, Денис послухався — всівся навпроти примірочної, як суддя якогось шоу про моду, і заявив:

— Чекаю на перший образ! 

— То почекай ще… — пропихтіла я, намагаючись розібратися з бретельками на сукні. Почувалася рибою, що потрапила у сіті. Нарешті влізла, застібнула блискавку на спині і стерла піт з чола. – Ну як? Відсунула завісу, показуючи Денису і колишнім сріблясте непорозуміння на собі. 

— Як трансвестит, — постановив хлопець.

 

Скажіть, інтригує?)) Я знатно насміялася ахахха))) Загалом, запрошую насолодитися книгою “Я, ти і клуб твоїх колишніх” прямо зараз))
А я пішла читати далі…))

 

(тут є картинка)) 

Оригінал статті на Букнет: Я, ти і клуб твоїх колишніх…))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"