Я, ти і клуб твоїх колишніх…))

Я, ти і клуб твоїх колишніх…))

Я, ти і клуб твоїх колишніх…))

Використати колишніх свого краша як свою таємну зброю? А чому б і… ТАК!

За що я люблю історії Лесі, так це за гумор і дуже “легке” перо))) Ця історія читається швидко, ти зовсім не помічаєш, як йде час…*пробачте любі читачі, я все ще не написала розділ ахаха, бо блііін… сьогодні я читач =))*

Зараз кину вам цитати, які власне мені запам’яталися найбільше) Лесін стиль без них просто не пояснити) Як же оригінально вона перетворює колишніх на зброю…)) Дивіться самі:

Отак вона розмовляє з першою:

— Тільки спершу — тюнинг. Будьмо відвертими, ти виглядаєш так, наче з села приїхала. 

— Я дійсно з села приїхала, — розсміялася. — Як і ти, між іншим. 

— Але по мені цього не видно, а в тебе реальні проблеми… Для початку я записала тебе на манікюр, стрижку, нарощування вій та укладку брів. 

— Укладку брів? — я думала, що лусну від сміху. — Серйозно? 

— Так. — Може, мені ще й в носі волосся укласти? 

— Там просто видалити, — підхопила Віка. — Як і на ногах. Ну що ти так дивишся? Думала, буде легко? Ні, жарти скінчилися.

А отак, коли з’являється ще одна :))) 

Все ж таки, Денис послухався — всівся навпроти примірочної, як суддя якогось шоу про моду, і заявив:

— Чекаю на перший образ! 

— То почекай ще… — пропихтіла я, намагаючись розібратися з бретельками на сукні. Почувалася рибою, що потрапила у сіті. Нарешті влізла, застібнула блискавку на спині і стерла піт з чола. – Ну як? Відсунула завісу, показуючи Денису і колишнім сріблясте непорозуміння на собі. 

— Як трансвестит, — постановив хлопець.

 

Скажіть, інтригує?)) Я знатно насміялася ахахха))) Загалом, запрошую насолодитися книгою “Я, ти і клуб твоїх колишніх” прямо зараз))
А я пішла читати далі…))

 

(тут є картинка)) 

Оригінал статті на Букнет: Я, ти і клуб твоїх колишніх…))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Неочікувана мотивація! Підтримка!

Ідея такого формату блогу у мене з’явилася вже досить давно, але ніяк не вистачало часу, щоб почати писати.

 

Також на порталі Букнет, я зустрічав вже досить багато таких блогів і мені завжди хотілося створити

В Італії видали книжку про етнографію України

Наукове дослідження про етнографію і антропологію України видали італійською мовою. Про це повідомило Посольство України в Італії на своїй фейсбук-сторінці.
Книжку «Українська етнографі

Переможцeм другого конкурсу Book Pitch став Станіслав Асєєв

Книжка Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» перемогла у проєкті Book Pitch. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Книжка журналіста і публіциста Станіслава Асє

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"