Я твій?! Розіграш промокодів

Я твій?! Розіграш промокодів

Я твій?! Розіграш промокодів

Привіт, мої дорогенькі! У мене назбиралося чотири промокоди до роману Я ТВІЙ?!, який наразі набуває найгостріших моментів. І мені бажається, щоб принаймні чотири людини приєдналися до цієї зворушливої історії коханя, в якій головним героям доводиться боротися за власні почуття та проходити різні випробування, у тому числі, і любовний трикутник. 

Правила прості, як і завжди:

1. Підписатися на мою сторінку, або бути підписаним;

2. Написати в коментярях “беру участь” щоб отримати порядковий номер. 

Результати розіграшу, у вівторок о 18:00 за допомогою генератора випадкових чисел. 

Також, невеликий шматочок тексту з роману:

 

Антоніна обережно обхопила руками обличчя Стаса, притягнула до себе. Майже торкнулася вустами його вуст, коли хлопець зупинив її.

– Чекайте…  я не сподівався…

– Чого ти не сподівався? – запитала Антоніна, – ти ж дорослий хлопчик, все розумієш. Готовий піти на це заради свободи? Заради того, щоб бути з коханою дівчиною, впадеш в обійми некоханої жінки?

Юнак не відповів, і Антоніна знову потягнулася до чужих вуст. На цей раз юнак не відхилився, але це було варто йому величезних зусиль. Поклавши долоню хлопцеві на плечі, жінка, відчула, як напружилося молоде тіло.

– Боїшся? – прошепотіла вона,  – не треба боятися. Я направлю тебе…

 

Оригінал статті на Букнет: Я твій?! Розіграш промокодів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"