Я твій?! Розіграш промокодів

Я твій?! Розіграш промокодів

Я твій?! Розіграш промокодів

Привіт, мої дорогенькі! У мене назбиралося чотири промокоди до роману Я ТВІЙ?!, який наразі набуває найгостріших моментів. І мені бажається, щоб принаймні чотири людини приєдналися до цієї зворушливої історії коханя, в якій головним героям доводиться боротися за власні почуття та проходити різні випробування, у тому числі, і любовний трикутник. 

Правила прості, як і завжди:

1. Підписатися на мою сторінку, або бути підписаним;

2. Написати в коментярях “беру участь” щоб отримати порядковий номер. 

Результати розіграшу, у вівторок о 18:00 за допомогою генератора випадкових чисел. 

Також, невеликий шматочок тексту з роману:

 

Антоніна обережно обхопила руками обличчя Стаса, притягнула до себе. Майже торкнулася вустами його вуст, коли хлопець зупинив її.

– Чекайте…  я не сподівався…

– Чого ти не сподівався? – запитала Антоніна, – ти ж дорослий хлопчик, все розумієш. Готовий піти на це заради свободи? Заради того, щоб бути з коханою дівчиною, впадеш в обійми некоханої жінки?

Юнак не відповів, і Антоніна знову потягнулася до чужих вуст. На цей раз юнак не відхилився, але це було варто йому величезних зусиль. Поклавши долоню хлопцеві на плечі, жінка, відчула, як напружилося молоде тіло.

– Боїшся? – прошепотіла вона,  – не треба боятися. Я направлю тебе…

 

Оригінал статті на Букнет: Я твій?! Розіграш промокодів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В закарпатській кузні «Гамора» відкрили барельєф відомому словацькому письменнику

Барельєф кодифікатору словацької літератури Людовіту Штуру встановили на будівлі відомої кузні в селі Лисичево за кошт уряду Словаччини. Про це повідомляє mukachevo.net.

Закарпатське село Лисичево дл

Прокляття в картинках)

Хоча уже промайнуло понад десять днів, як історія Юрія та його прокляття завершилась, але в мене виникло бажання показати вам моїх героїв.

Тому прошу зустрічати:

Юрій

Панас

Як вам? Чекаю ваших коментарів. Чи такими

Промокоди вихідного дня!

Доброго дня, мої чудові! Є у мене для Вас кілька подаруночків!)

Розіграємо сьогодні два промокоди до пристрасного роману «Донор»!

Два промокоди до веселої любовної історії «До нестями»!

Та один промокод до

В Україні запустили опитування про умови праці й гонорари ілюстраторів

Ілюстраторка Женя Олійник і аналітикиня незалежного аналітичного центру Cedos Тетяна Жерьобкіна запустили онлайн опитування для ілюстраторів, яке присвячене умовам праці у книговидавнич

Ефір щодо нової збірки о 20.00

Сьогодні у моєму інстаграмі невеличкий ефір про нову підліткову збірку моторошних історій від ВЦ «Академія»(не самвидав) під назвою «Очі з чорного дзеркала», в якій є моє оповідання «(Не) відпускаю тебе»
Подивитися

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"