Я просто більше не можу

Я просто більше не можу

Я просто більше не можу

Напевно кожному з вас відомо, що це таке, коли емоції б’ють через край і здається, що голова зараз лусне, якщо не поділишся з кимось. 

Інакше не можу, бо гнів Андрія й мене зсередини з’їсть)
“Любов не в моді”

 

– Заберіть її, – глухо й ледь чутно сказав Андрій. Сонік з острахом подивився на друга. Він давно не бачив його таким – з того самого часу, як Дольський вперше за багато років повернувся до рідного міста. Такий Андрій не знав жалю й, охоплений люттю готовий був чинити речі, на які ніхто інший би не наважився.

– Андрію… – спробував заспокоїти його Женя, хоча й у самого в грудях панувала ненависть до того, хто образив Мішель. Він потягся рукою до плеча хлопця, але так і завмер, побачивши його скажені й водночас холодні очі.

– Ти дійсно хочеш, щоб вона все це бачила?

– Ні.

– То не стовбич тут! – прогарчав так, що сироти пішли шкірою.

– Я покличу Мішу, – сказав Макс і вийшов за двері. Його і самого трясло від люті, то ж, на відміну від Соніка, він би краще приєднався до цієї страти, ніж намагався б стримати Андрія.

– Є шанси, що я тебе відмовлю? – без особливих сподівань запитав Женя, але приятель лише різко мотнув головою.

– Жодних, – процідив крізь зуби й тихо попрямував за Максом. Подруга не має здогадатися, що станеться наступної миті. На секунду лише завмер на сходах, ледь чутно сказавши: – Вона зненавидить мене, коли зрозуміє, що я зробив, то ж ви єдині, хто зможе прослідкувати за тим, щоб ця погань більше ніколи не сунулася до вовченяти.

– Вже за цим я точно прослідкую, – стримано кивнув Сонік.

 

Саундтрек до цього моменту:

Zack Hemsey – “Vengeance (Instrumental)”

 

Оригінал статті на Букнет: Я просто більше не можу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Рада ухвалила закон про книжкові сертифікати і субсидії для книгарень

Верховна рада України ухвалила закон про стимулювання розвитку українського книговидання і книгорозповсюдження, який передбачає сертифікати для українців на придбання книжок і субсидії

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Митниця конфіскувала комікс «Маус» через свастику на обкладинці. НП компенсує вартість утилізованого

Державна митна служба України планувала утилізувати замовлення книжок на $100 через оригінальне видання графічного роману Арта Шпіґельмана «Маус. Сповідь уцілілого». Про це на своїй фей

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"