Я повертаюся + подарунки
![Я повертаюся + подарунки Я повертаюся + подарунки](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1630173659_2233425.jpg)
Я повертаюся + подарунки
Вітаю, усіх читачів і авторів сайту!
Так вже сталося, що я не розраховувала, що моє життя перевернеться з ніг на голову, хоча точніше сказати: з голови на ноги. А все тому, що я їжджу по Україні з валізами і дитиною у пошуку безпеки і хоча би доступних цін на житло. Вірю, що щось знайдеться. Але зараз не про це.
У мирний час я писала книгу, новинку для вас. Але опублікувати її планувала на початку березня. Двадцять четвертого лютого – все змінилося. Я не дописала фінал і не мала змоги його писати. До того ж я на цьому сайті читала багато книг. Усі їх закинула. В пріоритетах була лише безпека, їжа і тепло для дитини. Ось так швидко всі цінності людей змінюються. Мене не засмучує брудне взуття, не новий одяг, який придбала в секонді, бо не все захопила двадцять четвертого багато чого, а про відсутність макіяжу, часто не розчесаного волосся я взагалі мовчу. Тепер на все дивлюся по іншому.
Отож, на днях опублікую новинку. Будете чекати?
А зараз подарунки. Пропоную вашій увазі цикл книг “Дівчина з полонини”
Перша книга циклу – безкоштовна! (тицяйте сюди, аби почати читати)
Анотація
У селі мало перспектив. Марина мріє нарешті закінчити школу і податися на навчання в Івано-Франківськ. Її плани про майбутнє руйнуються через низку життєвих обставин. Ще і юрба хлопців приїхавши з міста надокучають юній дівчині. Один з них проявляє небачену зухвалість, через що дівчина вирішує втекти на полонину до батька вівчаря. Та чи вдасться їй подолати відстань без жодної копійчини та віднайти справжнє кохання?
На другу книгу циклу – дарую аж п’ять промокодів! (тицяйте сюди, аби почати читати)
Промокоди:
1) Q5DWGLn2
2) AllhdBwD
3) oPzq6BzB
4) NwsxfYEV
5) BNnRXtyW
Дякую всім, хто мене ще пам’ятає:)
Усім серцем сподіваюся на мир над нашими головами.
Підписуйтесь, аби не пропустити НОВИНКУ, яку я опублікую вже на ЦЬОМУ ТИЖНІ.
З любов’ю обіймаю кожного.
Ваша Мартін Штарк!
Оригінал статті на Букнет: Я повертаюся + подарунки
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.