Я повертаюсь)

Я повертаюсь)

Я повертаюсь)

Вітаю мої любі читачі та колеги!

Я людина лінива, люблю робити все швидко та з цікавістю, а от ця робота, коли ти працюєш від забору і до обіду, від анотації до вечері, мене безмежно дратує. Тому я два місяці страждала, а потім за чотири дні зробила три розділи, вступ, анотацію та висновки. І ще за день доповідь англійською та презентацію. 

І не питайте чому це не можна було зробити хоча б за кілька тижнів до дедлайну. Не знаю. Пані була зайнята, вона писала огляд літератури три місяці. 

Коротше кажучи – я магістр, родичі пишаються дипломом, я отриманими знаннями за 6 років. (крім політології за яку мені вліпили трійку).

На календарі вже 5 липня, а я тільки зараз повертаюсь. Чому? Зізнаюсь чесно. Святкувала) Так святкувала, що програла спір подрузі на гроші, але нікому не кажіть, то сікріт) Тиждень я була в загулі, бо поки ж зі всіма друзями відсвяткуєш. 

А потім пані магістр повернулась додому в село. Тепер в мене трохи пошарпана психіка, але в морозилці лежать заморожені фрукти, в льосі стоїть кампот і солені огірки. Фінал заготівлі ще не близький, але вертатися треба)

Мало бабі було клопоту, то зібралась вона ще на аспіратнуру. Тож липень я з вами, а з серпня буду трохи пропадати на вступних, хоча хто мене зна. 

І ближче до діла. Із завтрашнього дня повертається викладка книги “Різні: по той бік мережі”, а 17 липня світ побачить моя новинка “Я стану твоїм персонажем”
До зустрічі на сторінках моїх книг) 

Ваша Тіа Кузь)

 

Оригінал статті на Букнет: Я повертаюсь)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Запустили флешмоб «Електрохарчування»: що читають українці під час блекаутів

Українські користувачі соцмережі Х (твіттеру) відновили флешмоб «Електрохарчування», у межах якого люди діляться книжками, які читають під час знеструмлень світла. 
Флешмоб започаткувал

Переклад Майка Йогансена номінували на престижну польську премію

Переклад роману Майка Йогансена «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію» номінували на літературну премію міста Ґдиня. П

House of Europe оголосив переможців сьомого конкурсу грантів на переклад

House of Europe визначив переможців сьомого конкурсу на отримання перекладацьких грантів. Про це йдеться на сторінці організації у фейсбуці.
Переклади на українську
Видавництво «Вавилон

«Це національна ганьба, що в Києві є музей Булгакова», — Віра…

Дослідниця літератури Віра Агеєва вважає, що в Києві не має бути музею Булгакова.

Про це вона сказала у інтерв’ю «Культурі на часі».

Агеєва пояснила, чому література 19 століття стає промовистою д

В Україні планують карати студентів за плагіат і ШІ в наукових роботах

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт №10392 про академічну доброчесність. Про це повідомили на сайті Верховної Ради.
Законопроєкт передбачає відповідальність за

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"