Я повертаюсь)

Я повертаюсь)

Я повертаюсь)

Вітаю мої любі читачі та колеги!

Я людина лінива, люблю робити все швидко та з цікавістю, а от ця робота, коли ти працюєш від забору і до обіду, від анотації до вечері, мене безмежно дратує. Тому я два місяці страждала, а потім за чотири дні зробила три розділи, вступ, анотацію та висновки. І ще за день доповідь англійською та презентацію. 

І не питайте чому це не можна було зробити хоча б за кілька тижнів до дедлайну. Не знаю. Пані була зайнята, вона писала огляд літератури три місяці. 

Коротше кажучи – я магістр, родичі пишаються дипломом, я отриманими знаннями за 6 років. (крім політології за яку мені вліпили трійку).

На календарі вже 5 липня, а я тільки зараз повертаюсь. Чому? Зізнаюсь чесно. Святкувала) Так святкувала, що програла спір подрузі на гроші, але нікому не кажіть, то сікріт) Тиждень я була в загулі, бо поки ж зі всіма друзями відсвяткуєш. 

А потім пані магістр повернулась додому в село. Тепер в мене трохи пошарпана психіка, але в морозилці лежать заморожені фрукти, в льосі стоїть кампот і солені огірки. Фінал заготівлі ще не близький, але вертатися треба)

Мало бабі було клопоту, то зібралась вона ще на аспіратнуру. Тож липень я з вами, а з серпня буду трохи пропадати на вступних, хоча хто мене зна. 

І ближче до діла. Із завтрашнього дня повертається викладка книги “Різні: по той бік мережі”, а 17 липня світ побачить моя новинка “Я стану твоїм персонажем”
До зустрічі на сторінках моїх книг) 

Ваша Тіа Кузь)

 

Оригінал статті на Букнет: Я повертаюсь)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"