Я повертаюсь)

Я повертаюсь)

Я повертаюсь)

Вітаю мої любі читачі та колеги!

Я людина лінива, люблю робити все швидко та з цікавістю, а от ця робота, коли ти працюєш від забору і до обіду, від анотації до вечері, мене безмежно дратує. Тому я два місяці страждала, а потім за чотири дні зробила три розділи, вступ, анотацію та висновки. І ще за день доповідь англійською та презентацію. 

І не питайте чому це не можна було зробити хоча б за кілька тижнів до дедлайну. Не знаю. Пані була зайнята, вона писала огляд літератури три місяці. 

Коротше кажучи – я магістр, родичі пишаються дипломом, я отриманими знаннями за 6 років. (крім політології за яку мені вліпили трійку).

На календарі вже 5 липня, а я тільки зараз повертаюсь. Чому? Зізнаюсь чесно. Святкувала) Так святкувала, що програла спір подрузі на гроші, але нікому не кажіть, то сікріт) Тиждень я була в загулі, бо поки ж зі всіма друзями відсвяткуєш. 

А потім пані магістр повернулась додому в село. Тепер в мене трохи пошарпана психіка, але в морозилці лежать заморожені фрукти, в льосі стоїть кампот і солені огірки. Фінал заготівлі ще не близький, але вертатися треба)

Мало бабі було клопоту, то зібралась вона ще на аспіратнуру. Тож липень я з вами, а з серпня буду трохи пропадати на вступних, хоча хто мене зна. 

І ближче до діла. Із завтрашнього дня повертається викладка книги “Різні: по той бік мережі”, а 17 липня світ побачить моя новинка “Я стану твоїм персонажем”
До зустрічі на сторінках моїх книг) 

Ваша Тіа Кузь)

 

Оригінал статті на Букнет: Я повертаюсь)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Одесі створили мапу об’єктів культурної спадщини, пошкоджених унаслідок ворожих атак

В Одесі розробили мапу, на яку нанесені постраждалі через обстріли об’єкти культурної спадщини з охоронної зони ЮНЕСКО.

Про це повідомляє Одеська міськрада, передає Укрінформ.

Курков: Там, де говорять про війну з Україною, має бути наш голос

Український письменник Андрій Курков пояснив, чому погодився на розмову подію «Нотатки про вторгнення: Маша Гессен та Андрій Курков у розмові про війну Росії в Україні, що триває» у меж

Оголосили короткий список Букерівської премії-2023

Букерівська премія оголосила короткий список творів, що претендують на нагороду у 2023 році. Про це повідомили на сайті премії.
До шортлиста увійшли:
 

Study for Obedience («Навчання с

У Львові стартував тиждень скульптури

У Львові стартував Львівський тиждень скульптури «Старе і Нове/Нове і Старе», під час якого планують показати більше 300 скульптур, об’єктів та інсталяцій.

Про це повідомляє

В Україні дозволили писати з малої літери топоніми «росія» і «москва»

В Україні написання слів «росія», «москва» тощо офіційно дозволили писати з малої букви у неофіційних текстах. Про це повідомили у Національній комісії зі стандартів державної мови.
З м

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"