Я плутаю розчарування з істиною

Я плутаю розчарування з істиною

Я плутаю розчарування з істиною

https://booknet.com/uk/book/vddai-mogo-sina-b398342… Розділ від Ірини. Вона не зрозуміла подругу, що прийняла назад зрадника-колишнього. Аж тут син, єдина людина на світі, в якій вона не сумнівалася змусив пережити відчуття зради…

Що ж далі? Чи Ірина переборола перші ревнощі до батька свого сина? Чи Макс зрозумів, що трапилося?

І що біля Іриски робить цей кучерявий лікар – невже Денисові це не цікаво?

Читайте й дізнаєтеся

Оновлення після 24:00.

Дякую всім хто з нами й запрошую тих, хто ще не поринув у цю історію, приєднатисяПонад 20 тисяч прочитань, емоційні гойдалки, кохання, що проростає крізь зневіру, а найдивніше і найцікавіше – ще попереду.

Як думаєте до речі – Ірина мала про що хвилюватися, коли подумала, ніби втрачає сина?

Зустрінемося в коментах.

Дякую за те, що на одній хвилі з Іриною і двома чоловіками, яких дала їй доля. А отой третій – як вам здалося, то теж подарунок від долі, чи від когось іншого?

За додавання до бібліотек, вподобайки й коментарі – окрема дяка

BOOKNET.COM

Віддай мого сина

Я вперше покохав. А вона зрадила і намагалася сказати, що її дитина від мене. Нехай не просить пощади. А я налякана й розгублена. Він зневажає мене і лякає своїм шален…

 

Як і всі мрійники,

я плутаю розчарування

з істиною.

Жан-Поль Сартр

https://booknet.com/uk/book/vddai-mogo-sina-b398342… Ірина завіряє лікаря, що вона – точно не романтична натура. Але ми з вами бачимо, що це не так. Її реакція на сміх Дениса й Макса – розчарування. Але вона, здається, поспішила.

І нам теж не треба одразу розчаровуватись в тих, кому довіряли все життя.

Отака тема чайної медитації на сьогодні

                                                 

 

Оригінал статті на Букнет: Я плутаю розчарування з істиною

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична книжка української авторки увійшла в список читаня від Forbes

Дебютна поетична збірка перекладачки Оксани Максимчук “Still city” увійшла до переліку рекомендованого літнього читання від Forbes.
«У своїй першій збірці англійською мовою американка у

«Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко видали у формі артбуку

Видавництво «Комора» перевидало «Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко у форматі артбуку. Про це видавництво повідило Читомо.
Нове видання доповнене ілюстраціями художниці Олі Стрю

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"