Я закохана в історичні романи))

Я закохана в історичні романи))

Я закохана в історичні романи))

 

Після того, як учора почитала цікаву розмову в блогах на тему, хто що читає, замислилася, що я протягом п’яти воєнних місяців більше читаю книг про минуле або про майбутнє, але не про сьогодення.

Можливо, таким чином підсвідомість хоче трохи розвантажитися після постійного моніторингу новин і роботи на “інформаційному фронті”.

Тож сьогодні вирішила  зупинитися якраз на темі минулого і показати кілька книг зі своєї бібліотеки у жанрі “історичний роман та “історичний любовний роман”.

 

Отже, перша книга —  це роман Ліни Алекс “Кароліна. Наперекір долі”

 

Чи полюбляєте ви гойдатися на хвилях, чи подобаються вам пишні сукні і парики з перами? А битви на шпагах і романтика? Пригоди на палубі піратського корабля, придворні інтриги за увагу всесильного короля, підступи ворогів і підтримка друзів, жагуча пристрасть, таємниці та кохання – все це знайдете на сторінках захопливої історії про Кароліну та Фредеріка. Рекомендую всім, хто полюбляє книги, де досхочу романтики та пригод! 

 

Чудові романи у жанрі альтернативної історії ( де дія відбувається у світі, подібному до Англії років двісті тому) створює Юліанна Бойлук. Хочу порекомендувати відразу дві її книги. 

 

“Та єдина, яку він шукав”

 

 

Фелісія – позашлюбна дитина короля. І, звісно, їй ніколи не стати королевою, однак після смерті законного спадкоємця і самого монарха, королева погоджується визнати доньку свого чоловіка від коханки спадкоємицею трону. Тепер нашій героїні слід не лише навчитися бути справжньою принцесою, правити державою і поладнати з мачухою, але й знайти свою долю. Королева пропонує династичний шлюб. Однак, що коли серце Фелісії заб’ється для іншого? Скажімо, для молодого лицаря? І що, що в нього є свої таємниці?

 

“Незнайомка для принца”

 

Принц Дерек закохався на балу в таємничу незнайомку, яка спокусливо танцювала, поцілувала, а потім безслідно зникла. Але як знайти її, якщо це був маскарад, а обличчя дівчини приховувала маска? Щоправда, в око кинулося тату її династії. Вона – принцеса дружнього королівства, тож тепер він негайно відправиться за коханою. Але що, якщо там дві принцеси? Котра з них – його незнайомка? І чи захоче він все ще бути з нею, якщо потрапить у самий епіцентр придворних інтриг?

 

Ну, і не можу втриматися, щоб не розповісти про свої книги — а саме, трилогію “Тисячу років тому”. Це історія з давніх давен, дія якої відбувається за часів правління князя Ярослава Мудрого і охоплює його життя від дитинства до старості, а також життя його дітей. 

 

Перша книга циклу “Тисячу років тому” 

 

 

Вам хотілося б дізнатися, як жили наші предки в одинадцятому столітті? А чи щось змінилося з тих пір? Ми все так же прагнемо досягти успіху, кохаємо, страждаємо, шукаємо сенс життя.

Звичайний селянський хлопець Ясен волею випадку став товаришем і соратником князівського сина, який згодом увійде в історію під іменем Ярослава Мудрого. Попереду на них чекає безліч випробувань і неймовірних пригод… 

 

Зараз я пишу третю, заключну книгу. Прошу вибачення в читачів, що брала невелику паузу, тепер викладення “Лицаря і королеви” поновиться! 

 

Запрошую всіх, заходьте, читайте, отримуйте незабутні емоції від доторку до сторінок історії! 

Оригінал статті на Букнет: Я закохана в історичні романи))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"