Я до вас з любовним фентезі про піратів! Привіт!
![Я до вас з любовним фентезі про піратів! Привіт! Я до вас з любовним фентезі про піратів! Привіт!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1648708874_972239.jpg)
Я до вас з любовним фентезі про піратів! Привіт!
Мої вітання всім завсідникам Букнету! Я дуже рада бути тут, з вами, та дарувати вам позитивний настрій, надто в такі непрості часи. Мене звати Хелена Хайд, і я пишу любовне фентезі. З величезною кількістю пригод, загадок, та різних цікавинок, які неодмінно вас захоплять та віднесуть в неймовірні світи. Тож дуже прошу вас підписатися на мою сторінку, бо в мене для вас підготовлено неймовірно багато всього, і я дуже не раджу вам все це пропустити! Сподіваюсь, ми подружемося!
І для початку, запрошую вас до пригодницької морської історії про дівчину, яка опинилась у вирі піратських легенд! Втекти від проклятого нареченого, або Моя піратська пригода
Оригінал статті на Букнет: Я до вас з любовним фентезі про піратів! Привіт!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.