………………Я все ще тут…………..
![………………Я все ще тут………….. ………………Я все ще тут…………..](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1627997032_7717911.jpg)
………………Я все ще тут…………..
Знаю, що багато хто чекає мого повернення та продовження книг. Багато пишуть коментарів, які я читаю, але не можу відповісти. Просто, не знаю, що написати. Вчора опублікувала нову книгу. Думала, якщо вона з’явиться на Букнеті, я швидко прийду в себе. Але щось не так. Таке відчуття, що й не викладала її зовсім. Заходжу і відразу виходжу. Хоч і хочу писати, і змушую себе, але не можу. Не вдається. Наче голова оніміла, як це буває з тілом. Не слухає зовсім. Там зараз повна каша. Як би я не старалась не можу осилити себе в написанні книг. Хочеться і можеться, два різні поняття. Знаю, що щось не так. Не можу спати від постійних думок та переживань. Наче хтось зурочив. Певно, мої рідні дуже нахвалились, що я пишу і тоді все зникло. Коли ніхто не знав, було лекше, але тепер я не можу переступити цей блокатор. В голові безліч ідей, які не проходять. Якби руки були згідні з головою, то не було б ніяких проблем. Але вони відмовляються писати. Стільки ідей, що готова роздавати їх безкоштовно, аби тільки позбутись їх зі своєї голови. Хочу, щоб всі книги, які в моїй голові перестали, нарешті, мене мучити. Це нестерпне відчуття незакінченості не перестає мене мучити. Я засіла в цьому стані. Перестала спати. Ночі для мене здаються набагато глибокими, ніж дні. Тільки вночі, я віднаходжу спокій. Але це триває не довго. До того моменту, коли я виснажено засинаю і прокидаюсь змученою. Стресується не дуже легко і багато хто б сказав, що мені пора лікуватись. Я б сама б цьому була рада, бо окрім книг, втратила сенс життя. Окрім тупих фільмів мене не цікавить нічого. Всі програми, які були на телефоні і давали мені зв’язок із навколишнім світом, були видалені. Багато дуже різних думок. Дуже багато. Голова скоро перетвориться на бомбу повільної дії…
Оригінал статті на Букнет: ………………Я все ще тут…………..
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.