Я вже порушую правила. А ви?
![Я вже порушую правила. А ви? Я вже порушую правила. А ви?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1584301728_4798451.jpg)
Я вже порушую правила. А ви?
Слава Україні!
Кажуть, що кораблі в море по понеділках не йдуть, а я от вирішила порушити правила.
Я взагалі останнім часом взяла дурну звичку не стримуватися ні у висловлюваннях, ні у леті фантазії. Одна моя хороша знайома сказала: «Я не знаю, чи я завтра буду, то якого біса маю собі в чомусь відмовляти!»
Змістовна думка, чи не так)) Тут я також вирішила перейняти науку.
Потрібно бути тут і зараз. Не відмовляйте собі.
А тепер переходимо до суті справи, бо пустила новий корабель в понеділок. Він уже на порталі. Гляньте на мого хлопця, і спробуйте мені скажіть, що не красень)))
Жодних правил
Глянули! Значить гайда читати, бо такого на Букнет ще не було))
Оригінал статті на Букнет: Я вже порушую правила. А ви?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.