“Я більше не боюсь” – нова глава
![“Я більше не боюсь” – нова глава “Я більше не боюсь” – нова глава](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1620580164_6169400.jpg)
“Я більше не боюсь” – нова глава
Привіт, мої прекрасні читачі та колеги! Хто ще не встиг заглянути на мою нову книгу, то ласкаво прошу!
– Щось не так? – спитала Оля, особливо й не чекаючи відповіді.
– Не думав, що ти така ніжна натура. – Якось байдуже відповів.
– А ти не думай про мене. – Посміхнулася Оля зухвало, – в тебе є про кого думати.
– От чого ти весь час колешся?
– Неввічливі клієнти змушують, – відчуженим тоном відповіла, а тоді опустила погляд на папери, зосереджено вивчаючи їх.
Перейти до книги “Я більше не боюсь”
Оригінал статті на Букнет: “Я більше не боюсь” – нова глава
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.