Як і обіцяла)) Оновлення вже на сайті

Як і обіцяла)) Оновлення вже на сайті

Як і обіцяла)) Оновлення вже на сайті

Що ж, любі мої. 

Тож запрошую вас до читання роману “Незаймана” котрий заплутав не лише мене, а й моїх читачів.

Невеличкий фрагмент для ознайомлення:

Раптом побачила щасливі очі Сашка, в них стояли сльози.

“Невже така реакція на народження племінників?” — подумала я.

Вмить ледь не втратила мову, бо краєм ока побачила жовтий колір очей, котрий тоненьким ободком виглядав з-за лінз блакитного кольору. Чи то була втомлена, чи щось мною керувало, але не втрималася від питання.

Тепер лежу, годую свого сина грудьми та пильно дивлюся на чоловіка. Ні він, ні я не відводимо погляду одне від одного. Я чекаю відповіді на одне лише запитання: Ти Матвій?! Він же явно нервує та тремтить. Якщо він не відповість негайно, то байдуже на всі ці бісові ігри! Байдуже, що буде далі! Я зроблю так, що він пожалкує про те, що з’явився в моєму житті. Дідько! Найму кілера, врешті решт, й позбудуся цього нестерпного індивіда!

— Відповідай! — ледь стримую крик. — Ти Матвій?!

Бажаю Вам приємного читання. З нетерпінням чекаю ваших коментарів.

До речі, можливо через тиждень книга отримає статус “Завершено” й тоді ціна зміниться. Тож всім, хто не встиг придбати її пропоную купити роман за вигідною ціною в 30 грн.

Дякую за увагу)))) Щиро ваша Натіко!

 

Оригінал статті на Букнет: Як і обіцяла)) Оновлення вже на сайті

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"