Як я почала писати?
![Як я почала писати? Як я почала писати?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1626615577_8894939.jpg)
Як я почала писати?
Я дуже люблю читати книги. Але я б ніколи не подумала, що почну ось так писати. Насправді я колись писала для себе. Просто так. Та й часто навіть не давала читати ті твори комусь.
Але це теж було ще те випробовування. Я довго думала, куди мені зареєструватися. Яку читацьку платформу краще обрати? Нарешті натрапила на букнет і подумала, що варто спробувати. І як бачите я тут)
Невеличкий бонус – історія про мій псевдонім:
Ну що ж. Мене справді звати Олена, однак Пак – прізвище одного співака. Я вирішила взяти його, бо мені дуже подобалася творчість його групи. Та й мені здалося, що псведонім мій досить непогано так звучить)
Оригінал статті на Букнет: Як я почала писати?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.