Як щодо невеличкого конкурсу?
![Як щодо невеличкого конкурсу? Як щодо невеличкого конкурсу?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1609072055_7353337.jpg)
Як щодо невеличкого конкурсу?
Учора ми дізнались результати обох конкурсів. Щиро вітаю переможців!!!
Тепер є час перепочити, і писати щось для душі.
Але я вирішила трохи потурбувати авторів — у мене є невеличка пропозиція.
Пропоную провести флешмоб написання мініатюр, створити спільну онлайн-збірочку, але з цікавинкою.
Це буде не просто флешмоб, а конкурс.
Нагорода* особисто від мене:
1-ше місце: НЕМОЖЛИВО ВІДІРВАТИСЬ!
2-ге місце: СРІБНЕ ПЕРО!
3-тє місце: ДЯКУЮ!
* Нагорода на один з вибраних переможцем твір
Хочеться почути думку колег! Якщо наберуться охочі, більш детально опишу умови! Єдине, що відкрию наперед: ЖАНР ДОВІЛЬНИЙ, але з умовами, тому підійде для авторів різного стилю!
Чекаю на ваші відповіді!
Ваша Катерина Карлащук (Кейтлін)!
Оригінал статті на Букнет: Як щодо невеличкого конкурсу?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.