Як позбутися дівчини?!!

Як позбутися дівчини?!!

Як позбутися дівчини?!!

 

Я до Вас з цікавою пропозицією, від Кристини Асецької.

Бомбезна історія”Як позбутися дівчини”, що захоплює з перших рядків.

На Вас чекають гумор, фіктивні стосунки, впертий герой.

 

Пропоную заглянути в новинку від Кристини Асецької

 

(обкладинка кликабельна)

Шматочок:

– Не верзи дурниць. Я з нею не одружуватимуся й вона напевно сама цього не хоче. Хто ж виходитиме заміж за першого зустрічного?

Варнавський намагався переконати сам себе у правильності цих слів. Проте її поведінка наштовхувала на протилежну думку. Дівчина боялася власного батька, хоча його всі боялися. Вигадала їхні стосунки, а він, наче ідіот підіграв їй, а тепер не знає як позбутися цієї дівчини. Побачив на своїй сорочці білявий волосок та гидливо струсив його з себе. Ілони. Вже встигла поставити на ньому мітку. Богдан ніби потішався з ситуації.

– Ілона вийде. З таким батьком і з собакою шлюб візьмеш.

– Капець, розважився називається, – Варнавський ляснув долонею по лобу. Лозівський нарешті зібрав документи з підлоги та підвівся на ноги. Поклав теку на стіл й вмостився у зручне крісло.

– Тобі ж вона подобається. Чомусь з усіх присутніх дівчат ти познайомився саме з нею.

– Просто вона була найп’яніша з усіх, – дзвінкий регіт пролунав кабінетом.

 

ЧИТАТИ ТУТ

Зустрінемося на сторінках книги!

Оригінал статті на Букнет: Як позбутися дівчини?!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"