Як жінки створювали дизайн ХХ століття: вийшла нова книга
Видавництво «ArtHuss» випустило книгу «Жінки у дизайні», яка розповідає 21 історію про найвпливовіших дизайнерок світу від початку ХХ століття до наших днів. Авторка книги – Ліббі Селлерс, історикиня дизайну, консультантка та колишня кураторка лондонського Музею дизайну. Про це пише suspilne.media.
Героїні книги – з різних країн світу. Авторка розказала їхню історію: життя, творчість, визначні роботи в архітектурі, промисловості, графічному та цифровому дизайні.
Ідеться про Геллу Йонґеріус, Алтею Макніш, Лілі Райх, Деніз Скотт Браун, Ейлін Ґрей та інших. Українок серед героїнь книги немає. Однак якщо вас цікавить ця тема, то PinchukArtCentre випустив книгу «Чому в українському мистецтві є великі художниці«.
«Досліджуючи «Паркомуну», ми схопили себе на думці: чому є інформація лише про чоловіків? Невже у сквоті не працювали жінки-художниці? Почали копати, знайшли кілька імен, але все більше стали помічати, що у всіх інших сферах так само в основному представлені чоловіки. Що ж таке? А давайте цю несправедливість виправимо!» – розповіла в інтерв’ю Ксенія Малих, дослідниця сучасного мистецтва та керівниця «Дослідницької платформи» при PinchukArtCentre.
Як жінки створювали дизайн ХХ століття: вийшла нова книга
Оригінал статті на НСПУ: Як жінки створювали дизайн ХХ століття: вийшла нова книга
Блог
До Чернівців на театральний фестиваль приїдуть колективи із Харкова, Одеси, Києва…У Чернівецькому драмтеатрі на фестивалі комедії «Золоті оплески Буковини» виступлять колективи із Харкова, Одеси, Києва, Львова та Чернівців.
Про це у Фейсбуці повідомляє Чернівецька обласна рада, перед
Роман Ребекки Кван «Жовтолика» екранізуютьКомпанія Lionsgate Television придбала права на екранізацію роману Ребекки Кван «Жовтолика» у форматі серіалу. Про це повідомляє американський розважальний тижневик Variety.
Режисеркою
Національний інститут імені Оссолінських у Вроцлаві «Оссолінеум» виклав у відкритий доступ скани кількох річників перших львівських газет 1776–1805 років. Про це йдеться на сайті Нижньо
Global Teacher Prize отримала вчителька укрмови й літератури, що руйнує стереотипи про сільську школуУ Міжнародний день учителя оголосили переможців щорічної премії для педагогів Global Teacher Prize Ukraine 2024. Про це повідомила ГС «Освіторія», організаторка премії.
Головною перемож
Незалежній книгарні іноземної й української нонфікшн-літератури «Збірка» погрожують після анонсу презентації фотокнижки з історіями квір-українцями Fragile As Glass («Крихкі, як скло»).
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.