Як же її позбутися?!

Як же її позбутися?!

Як же її позбутися?!

Вітаю, читачі.

 

(обкладинка клікабельна)

Уривок

Варновський зняв взуття. До нього вийшла Ілона, у рожевій сукні в якій була сьогодні, та доглянута жінка зі світлим волоссям й зеленими очима. Вона дуже схожа на Ілону і чоловік впевнений – це її мати. Злегка похитуючись підійшов до жінки, залишаючи на дорогій плитці вологі сліди:

– Ілоно, я скучив, – поклав свої долоні на спину та поцілував у щоку, намагаючись якнайбільше її обслинити. Сподівається, що не перестарався і після цієї витівки його не звільнять з роботи.

Ілона скривилася та доторкнулася до його плеча спітнілою долонею:

– Коханий, я тут. Це моя мати – Катерина Петрівна.

Чоловік відхилився, уважно вдивляючись у обличчя жінки, і звичним жестом ляснув себе по лобі:

– Ой, прошу пробачення, ви просто дуже схожі. Одразу зробив крок убік і захопив у  міцні обійми Ілону. Він сильно стискав руки, обхоплюючи тендітні плечі й сподівався – дівчині боляче. Дмухнув ароматами алкоголю в її обличчя, від чого Ілона ще більше скривилася.

– Ти п’яний?

Чи впорається хлопець з таким несподіваним щастям? Переходьте за посиланням , щоб слідкувати за пригодами цієї парочки і дізнатися відповідь.

Весняного настрою!

Оригінал статті на Букнет: Як же її позбутися?!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"