Як відпочити? Нова обкладинка і цитати.

Як відпочити? Нова обкладинка і цитати.

Як відпочити? Нова обкладинка і цитати.

 

  Дорогі читачі, продовжую працювати над любовно-детективним романом «Чиє весілля?»

 Історія набирає обертів. Тож, хто ще не почав читати, запрошую. Буде і сумне, і радісне, хвилююче і романтичне. А головне, багато загадок, які поступово розкриються. Все таємне, стане явним.

А тим часом, хочу показати вам нову обкладинку моєї книги

 «Тільки не він»

Стара одежинка:

Нова:

  Змінила не дуже, але, вважаю, що так цікавіше. А, як вам?

 

  В цій книзі є описи подорожей на тропічні острови, тому я вирішила, що на обкладинці повинен бути такий райський пейзаж.

  Це легка і весела історія, з гумором і пригодами. Ну, і, звісно ж, романтика. Куди без неї? Це книга для відпочинку і приємного настрою. У ній ви не знайдете жодних трагедій, чи надто глобальних проблем. Тож, коли прагнете просто розслабитися, гарно провести час і побувати з героями в мальовничих місцях, ця історія якнайкраще підійде для цього. Щиро запрошую.

Цитати:

«Агов! Ти, що заснула там? Чи передумала? Не сподівайся, що будеш сидіти ввесь час в кімнаті. Купатися все одно підемо! — я засміялася.

̶ Не заснула! Просто одягаю акваланг! Думаєш просто? Тут такий тісний термокостюм, ще й маска… — за тонкими дверима почувся регіт.

̶  Ти смієшся з мене?! Мала, не сміши курей!

̶ Тут нема курей! Є тільки один дуже нечемний турок, що пропалює мене голодним поглядом. — сміюся, уявила його реакцію, якби справді одягнула термокостюм на ту спеку.

̶  Та, годі, красуне… Ходімо вже! Не з’їм тебе! Я ж щойно пообідав.

   Я одягнула купальник, просте, вільне платтячко на бретельках, десь до середини стегна довжиною. Вийшла. Ніяково спостерігаю реакцію друга. Джамал посміхнувся, окинув мене уважним поглядом згори до низу. Підморгнув лукаво.

̶  Класний акваланг…»

 

 «Прокидаюся від рику тигра, який одразу нагадує, де я. О, та я так… Заснула, просто в халаті? Поверх покривала? Вже день. Яскраво світить сонечко. Ого… Яка ж година? Сіла на ліжку. Раптом пригадую, як ми з турком посварилися вночі. О, ні… Треба пакувати шмаття і вирушати додому. Від цієї думки захотілося вити.

  От халепа, Наталю… Назбирала ти пригод на свою голову. А тепер доведеться відповідати за свої вибрики. Капець… Як тепер показатися вдома? Та, якби й не те, все одно невимовно шкода покидати цю казку. Цей райський острів, яким так мало потішилася. І, звісно, того, хто подарував мені цю казку. Хоч і не розумію вже, що до нього відчуваю.»

 

  Будь ласка, не забувайте підписуватися на мою сторінку і підтримувати зірочками і коментарями.

  Бажаю вам гарного вихідного дня, і хай ніхто і ніщо сьогодні не завадить вам приємно провести час з тими, кого любите. Ну, і з цікавими книгами, якщо будете мати настрій почитати. Будьте здорові.

З любов’ю, Лана Іссан.

 

 

Оригінал статті на Букнет: Як відпочити? Нова обкладинка і цитати.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"