Як вижити з непосидючою принцесою? моя новинка! ;)

Як вижити з непосидючою принцесою? моя новинка! ;)

Як вижити з непосидючою принцесою? моя новинка! 😉

Привіт-привіт, шановні колеги й читачі! Я дуже довго не з’являлася на Букнеті з новинками і от, час настав! Нарешті! Сподівюся, ви ще мене не забули і любителі потраплянців радо сприймуть таку новину :”)
Хай там як, не буду довго тягнути — вашій увазі моя нова книга “Я і її непосидюча високість”. Так-так, вам не здалося, ця історія є потраплянкою. Я колись хотіла спробувати себе в цьому жанрі, навіть зі своєю першою книжкою таке думала зробити, але не наважилась тоді. Чи то досвіду, чи то сміливості, чи ще чогось забракло… Але тепер все змінилося і ось, перед вами ця книга — переходьте за посиланням і залишайте коментарі після читання! 😉 Там на вас чекатиме легкий гумор, пригоди, часи “принців і принцес” і всілякі таємниці ✨✨✨ До слова: то перша моя спроба писати історію від імені хлопця і, на мій скептичний і самокритичний погляд, наразі виходить непогано (~ ̄▽ ̄)~ 

Анотація: “Коли ти спокійний інтроверт, який дуже не любить зайвих турбот, вижити в товаристві непосидючої принцеси вкрай складно. Особливо коли цього товариства ну ніяк не уникнути (інакше навулиці залишуся). Але я якось зміг і навіть тримаюся вже майже два місяці! Постійні витівки, капризи, перепади настрою, шалені ідеї і не думання про наслідки цієї блондинської напасті на мою голову ніколи не дають ні виспатися, ні на самоті побути, ні підтримувати нормальний раціон харчування. Та куди діватися, коли ти майже проти своєї волі став дворецьким цієї бешкетливої дівчини (яка ще й дуже схожа на молодшу сестру характером!) і всюди маєш її пильнувати? Правильно – нікуди, бо король хоч і добрий, та за свою єдину донечку будь-кому вкоротить віку…” 

Дякую всім за увагу! ❤

Оригінал статті на Букнет: Як вижити з непосидючою принцесою? моя новинка! ;)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Та ні разу!

Це дивні створіння, природа котрих ще не вивчена достоту.

Ніжні і вразливі вони, у той же час, схильні до самопожертви й радикальних дій.

Інстинкт самозбереження слабо

Як щодо невеличкого конкурсу?

Учора ми дізнались результати обох конкурсів. Щиро вітаю переможців!!!

Тепер є час перепочити, і писати щось для душі.

Але я вирішила трохи потурбувати авторів — у мене є невеличка пропозиція.

Пропоную провести

Дар чи прокляття

Доброго вечора)))

Запрошую вас (якщо Ви не проти ) до читання своєї книги “Дар чи прокляття”. Буду радий кожному. Наперед дякую всім хто заглянув до мене на сторінку. Усім гарного вечора!)))

З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

Доброго вечора мої любі

Не встигли ми намилуватися просто феєричним фіналом ПОЛОНЯНКИ, як наша невтомна  КРИСТИНА АСЕЦЬКА презентувала нову, неймовірну історію!

Отож знайомтеся !

ПАСТКА ДЛЯ ВОРОГА

 

Анотація

Новинка від Адалін Черно!

Друзі, вітаю вас!

Я тут натрапила на цікаву новинку від автора Адалін Черно! Хочу порадити її вам. 

“На межі бажання”

Дуже гаряче, та емоційно. Не проходьте. Я впевнена що вам сподобається))

Анотація:

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"