Як автору прокачувати свій скіл 

Як автору прокачувати свій скіл 

Як автору прокачувати свій скіл 

Кожен автор-початківець прагне писати якомога ліпше. Проте не завжди зрозуміло як саме можна навчитися цьому, адже збоку здається, що “легке перо” мають лишень щасливчики, поціловані Богом. Багатьом авторам часто заважає творити так званий “письменницький блок”.

Правило перше: постійно читай 

Краще за все звісно читати якісну літературу, перевірену часом. Окрім класиків варто цікавитися й новинками сучукрліту, підписуватися на блоги відомих акторів, слідкувати за колонками журналістів. 

Зараз у мене, на жаль, замало часу на читання книжок, тож я частенько нехтую цим правилом. Проте у школі та універі я дуже багато читала. І всім рекомендую, адже це певно найлегший та найцікавіший спосіб прокачати свій письменницький скіл. 

Правило друге: вчися у найкращих

Просунуті автори мають одну дуже гарну і корисну рису — вони люблять ділитися своїм досвідом. Тож не треба нехтувати цими знаннями. Особисто я раджу підписатися в телеграм на Клуб Анонімних Авторів, який створила українська письменниця Таїс Золотковська. Авторка регулярно публікує на своєму каналі корисні матеріали та вправи.

Бери звідусіль ідеї для вправного письма — адже сьогодні багато корисної інформації можна знайти в безкоштовному доступі. 

Правило третє: пиши регулярно

Майстри слова часто наголошують на тому, що дуже важливо постійно писати. Бажано навіть кожного дня влаштовувати собі години free writing. Вільне письмо або фрирайтинг  — це письмова техніка, яка допомагає увійти в творчий стан і поринути у вільний потік слів, мета якого — подолати бар’єри внутрішнього цензора і отримати доступ до прихованих в глибинах нашої душі знань та ідей. Спектр застосування цієї техніки дуже широкий — від розвитку креативності до подолання творчих блоків в літературній праці, і навіть зняття стресу.

Правило четверте: шукай своїх

На щастя, зараз існує багато класних груп за інтересами, і для авторів в тому числі. Пропоную тобі звернути увагу на Клуб Анонімних Авторів (можливо, він проходить у твоєму місті). У дружньому колі однодумців пишеться веселіше і продуктивніше. Випробувано на собі 😉

А які способи подолання письменницького блоку знаєте ви?

Оригінал статті на Букнет: Як автору прокачувати свій скіл 

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка 20% – тільки до 24:00

Тільки 22.10.2021 діє знижка на бестселер, що захоплює увагу з першої до останньої сторінки й підтверджує, що кохання непереможне. ВСТИГНІТЬ ПРИДБАТИ ДЕШЕВШЕ!

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426

Анотація до книги “Третім будеш?”

Від

Низька ціна / Що почитати у прохолодні вечори

Вітаю, красуні))

Сьогодні діє знижка на еротичну книгу Іграшка

Ціна
45 33.75 UAH

Анотація до книги “Іграшка”

Іноді здається, що бути зачиненою у золотій клітці це найкраще, що може з тобою статись. Особливо тоді,

Знижка на емоційно-пристрасний цикл!

Вітаю мої любі!

Цей блог присвячений моїм історіям про двох братів: Ніколаса та Томаса. Їхні історія кохання дуже різні та водночас схожі: емоціями, переживаннями та боротьбою за своє щастя.

 І для запалу вашого інтересу,

Не вір мені більше

Привіт, мої любі читачі!

Пропоную звернути увагу на книгу

НЕ ВІР МЕНІ БІЛЬШЕ

від

Уляни Пас

Одного разу переді мною постав вибір: красивий, харизматичний музикант, котрий не знає слова “ні”, та одногрупник

Невеличкі зміни в викладці

Привітики мої любі!

Радію, що ви зі мною й сподіваюсь на ваше розуміння. Пробачте, але завтра не буде викладки продовження роману “Смак пристрасті”.  нова главу буде  в неділю,як завжди, о 9.00.

Пробачте за незручності,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"