Які сни сняться поганим хлопцям? Арт теж є)
![Які сни сняться поганим хлопцям? Арт теж є) Які сни сняться поганим хлопцям? Арт теж є)](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1613926335_7854584.jpg)
Які сни сняться поганим хлопцям? Арт теж є)
https://booknet.com/uk/book/zakohatisya-na-zlo-b392793 “ЗАКОХАТИСЯ НА ЗЛО” – Рівняння на бюст третього бійця демографічного фронту – таке може тільки уві сні приверзтися. А сон про це – наснитися після дуже важкого дня в домі, де ти чужий. І ще коли твоя совість розтривожена.
А попереду такі ж шереги. Рівняння на груди третього бійця демографічного фронту ідеальне, наш сержант би зацінив.
Тільки пішки приймати цей парад довго й незручно. Краще б на маршальському авто з відкритим верхом. Або на коні. Білому. Тоді одразу видно, що перемога…”
Так починається химерний сон Лео. А далі ще цікавіше
Юлія Чупило 07.05.2022, 12:13:10
“совість… вона не добра і не погана… вона правдива і невтомна…. і як би розум чи почуття не вигадували свою картинку світу, совість систематично підкидає факти… ховатимуться від неї, загубляться в видуманих світах і ще дужче озлобляться… прислухаються..? вона відкриє шлях до чогось нового, незвіданого, справжнього…. воно не має бути добре чи погане… воно як і совість правдиве і невтомне…. вже давно стукає до них, але вони ще не готові… дякую, сонце, за думки, емоції… обіймаю навзаєм… спокійних тобі вихідних… :-***”
Олена 07.05.2022, 12:45:38
“Того він і чекав чогось у Лідії під домом, що його самого вдома ніхто не жде…та не дочекався. Квітковий запах від Яни й сіль віжд Лідії… Або мило))) Клієнт дозрів, зарваз здогадається, що закоханий, а його щось не дуже полюбили? Я мабуть вгадала )))))”
Так, здається в батьківському домі він не хазяїн. І уже не хазяїн своєму серцю. І звісно з цим треба щось робити, бо це непорядок.
Лео не з тих, що відкладають таке до кращих часів.
Для нього будь-який час, в який можна вступити в боротьбу замість сірого сонного існування – найкращий.
Не буду спойлерити, але то цікавий розділ, друзі. І дяка за підтримку В наші часи немає нічого важливішого за неї. І ми колись згадаємо ці дні й усіх, хто був разом у часи випробувань
До речі підписуйтесьтут хто ще не встиг – клікабельно й майже все безкоштовно
Бо проґавите новинку, як не підпишетесь. А там уже сорок тисяч знаків написано, і це тільки початок історії про пошуки скарбу. І до речі не простого, а старовинного, дуже цінного і …
І ні за що не здогадаєтесь, що то за скарб. Хоча спробувати звісно можна. Може й ваші версії додам у цю історію.
Наближається літо. Всім відомі обставини, мабуть, не дадуть нам по-справжньому помандрувати кудись далеко. Тож зробимо собі відпочинок самі. Ніхто не перешкодить пережити пригоди й історію кохання безсердечного прагматика і.. – можете відгадувати кого )))
Оригінал статті на Букнет: Які сни сняться поганим хлопцям? Арт теж є)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.