Якось так…
![Якось так… Якось так…](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1640033607_7561182.jpg)
Якось так…
Слава Україні!
МИ ВИСТОЇМО І ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
Тепер трішки до оновлень.Нещодавно з’явилося оновлення історії ДРОНА
” МОЯ ВЛАСНІСТЬ”
До речі завтра на передплату буде знижка. Я її не планувала, але в моєї доні завтра день народження і я просто не могла не зробити маленьку приємність своїй літродині.
Наступне: в ночі планую опублікувати наступний розділ
ЗАЛИШТЕ ЦЕ ПРОФІ
І останнє на сьогодні: книга БОНУС-КОХАННЯ безкоштовна.
Це мій маленький подарунок вам, для підняття настрою. Сподіваюся книга вам допоможе трішечки забути про те жахіття, яке нас оточує.
Бережіть себе, обіймайте рідних, проводьте час з дітьми та онуками. Все буде Україна!
Завжди ваша Каміла
Оригінал статті на Букнет: Якось так…
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.