ЮНЕСКО готуватиме журналістів до роботи в Україні й надасть їм захисне спорядження

ЮНЕСКО готуватиме журналістів до роботи в Україні й надасть їм захисне спорядження

ЮНЕСКО оголосила надзвичайні заходи щодо захисту журналістів в Україні, які передбачають надання захисного спорядження та запровадження спеціальної підготовки до роботи в умовах війни. Про це повідомляє офіційний сайт організації.

ЮНЕСКО надішле першу партію зі 125 комплектів куленепробивних пресжилетів та касок до України. Їх розповсюдять через організації «Репортери без кордонів», «Центр свободи друку у Львові» та Міжнародну федерацію журналістів (IFJ).

 

Також в організації зазначають, що наразі перекладають українською мовою свій спеціальний посібник для журналістів, які працюють на війні, а спільно з IFJ вони запустили онлайн-курси, присвячені роботі в умовах війни та наданню першої допомоги.

 

Окрім того, ЮНЕСКО спільно IFJ працюють над переведенням відділень двох українських профспілок журналістів до сусідньої Польщі.

 

«Це переміщення дозволить Національній спілці журналістів України (НСЖУ), що налічує понад 4000 членів, та Незалежній медіа-профспілці України (НМПУ), яка має близько 2000 членів, продовжувати надавати практичну підтримку всім журналістам в Україні, а також тим, хто переїхав до сусідніх країн», – зазначається у повідомленні.

 

Організатори закликають держави-члени підтримати програму додатковим фінансуванням, яке потрібне для розширення її діяльності.

 

Як відомо, в Україні від початку повномасштабної війни з Росією задокументовано щонайменше 35 атак на журналістів.

 

Як повідомлялося, Український культурний фонд (УКФ) закликає виключити Російську Федерацію зі складу ЮНЕСКО.

Оригінал статті на Suspilne: ЮНЕСКО готуватиме журналістів до роботи в Україні й надасть їм захисне спорядження

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Бабиному Яру знаменитий художник створив символічний мурал

Художник Матвій Вайсберг завершив роботу над трьома монументальними панно з його «Дорожнього щоденника», які він малював під час війни. «Янгол ЗСУ», свічник та Тризуб, вписаний у Зірку Давида, розміщені

У школах штату Юта в США заборонили Біблію за «вульгарність і насильство»

Шкільний округ в американському штаті Юта вилучив Біблію з початкових шкіл за те, що вона містить «вульгарність і насильство». 
Це відбулося після скарги батьків на те, що в Біблії коро

Кембриджський університет відмовиться від терміна «англосакси»

Кембриджський університет вирішив відмовитися від терміна «англосакси» у своїй навчальній програмі в межах боротьби з расизмом і націоналізмом.
Відтепер на лекціях студентам пояснюють х

Одразу 2 збірки інтимної лікрики презентувала в Ужгороді Тетяна Мороляк

Усе те, що писала багато років у шухляду – нині відкрила для загалу і наче оголила душу, – каже ужгородка Тетяна Мороляк.

Мама трьох дітей та психологиня презентувала одразу дві збірки інтимної лірик

Сергій Жадан отримав відзнаку у Вельсі за музичну творчість

Сергій Жадан отримав відзнаку за музичну творчість на фестивалі Hay Festival у Вельсі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«Дякую організаторам за підтримку України. Меда

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"