ЮНЕСКО готуватиме журналістів до роботи в Україні й надасть їм захисне спорядження

ЮНЕСКО готуватиме журналістів до роботи в Україні й надасть їм захисне спорядження

ЮНЕСКО оголосила надзвичайні заходи щодо захисту журналістів в Україні, які передбачають надання захисного спорядження та запровадження спеціальної підготовки до роботи в умовах війни. Про це повідомляє офіційний сайт організації.

ЮНЕСКО надішле першу партію зі 125 комплектів куленепробивних пресжилетів та касок до України. Їх розповсюдять через організації «Репортери без кордонів», «Центр свободи друку у Львові» та Міжнародну федерацію журналістів (IFJ).

 

Також в організації зазначають, що наразі перекладають українською мовою свій спеціальний посібник для журналістів, які працюють на війні, а спільно з IFJ вони запустили онлайн-курси, присвячені роботі в умовах війни та наданню першої допомоги.

 

Окрім того, ЮНЕСКО спільно IFJ працюють над переведенням відділень двох українських профспілок журналістів до сусідньої Польщі.

 

«Це переміщення дозволить Національній спілці журналістів України (НСЖУ), що налічує понад 4000 членів, та Незалежній медіа-профспілці України (НМПУ), яка має близько 2000 членів, продовжувати надавати практичну підтримку всім журналістам в Україні, а також тим, хто переїхав до сусідніх країн», – зазначається у повідомленні.

 

Організатори закликають держави-члени підтримати програму додатковим фінансуванням, яке потрібне для розширення її діяльності.

 

Як відомо, в Україні від початку повномасштабної війни з Росією задокументовано щонайменше 35 атак на журналістів.

 

Як повідомлялося, Український культурний фонд (УКФ) закликає виключити Російську Федерацію зі складу ЮНЕСКО.

Оригінал статті на Suspilne: ЮНЕСКО готуватиме журналістів до роботи в Україні й надасть їм захисне спорядження

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Понад 25 тисяч книжок евакуювали із книгарні «Є» у Слов’янську

Віктор Разживін, директор книгарні «Є» у Слов’янську, викладач зарубіжної літератури Донбаського державного педагогічного університету, евакуював 25 тисячі книжок зі Слов’янська.

Наразі книжки переб

Старт публікації нових буднів Маріки

Мої вітання. Гарного вам часу доби. Приємних емоцій. Мирного неба! 

Стартувала публікація третьої книги городніх буднів МаріКи. 

Запрошую до прочитання “Пригоди на городі, або заготовити їжу. Липень 2022” 

Публікація

Василь Клічак: «Хай не стогнуть від бомб поля…»

* * * Він сох на сіні. Пам’ятаєш той запах давніх юних літ? Тепер його ти обриваєш, цей липовий духмяний цвіт. Бджола летить над головою. Так тихо. П’янко тій бджолі. І враження, що із тобою найзатишн

Експедиція до Антарктиди львівського письменника й журналіста Маркіяна Прохаська

Маркія Прохасько — сучасний український  молодий письменник і журналіст, син відомого українського письменника Тараса Прохаська. Народився Маркіян в Іван-Франківську, проте в дитинстві переїхав до Львов

Нова книга, та деякі запитання)

Вітаю вас дорогі друзі) нова книга яка називається “Світло старого маяка” вже на сайті, попереду процес написання) буду радий вашим коментарям та підтримці, щоб  надихатись на нові ідеї і втілювати їх для вас)

Хочу

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"