Юлія Федів назвала імена тих, з ким хотіла б працювати, якщо стане міністеркою культури

Юлія Федів назвала імена тих, з ким хотіла б працювати, якщо стане міністеркою культури

Юлія Федів, потенційна претендентка на посаду міністерки культури та інформаційної політики, назвала імена людей, яких хотіла б бачити своїми заступниками у разі, якщо очолить міністерство. Про це вона розповіла в етері радіо «Культура».

Серед тих, з ким хотіла б працювати Юлія Федів, — Соломія Боршош, Галина Григоренко та Антон Дробович. У коментарі «Суспільне Культура» вона також сказала про Олександра Трегуба.

 

Соломія Боршош — виконавча директорка Українського інституту, експертка зі стратегічного планування, оцінювання та доброго врядування.

 

Галина Григоренко — українська державна службовиця та менеджерка у сфері культури, очолювала Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти, була заступницею міністра культури та інформаційної політики України, пішла з посади після відставки Олександра Ткаченка та призначення в. о. міністра Ростислава Карандєєва.

 

Антон Дробович — голова Українського інституту національної пам’яті з 2019 року, експерт у сфері комунікацій, освіти та культури.

 

Олександр Трегуб — український дизайнер, CEO і співзасновник Projector Creative & Tech Online Institute.

 

Юлія Федів відома насамперед як перша виконавча директорка Українського культурного фонду, який вона очолювала у 2018–2021 роках. Після закінчення контракту вона вирішила не брати участі в конкурсі на посаду виконавчого директора. 2021 року Федів стала директоркою hromadske. Влітку 2022 року полишила посаду, оскільки проходила стажування у США програми ім. Г. Гамфрі на 2022–2023 академічний рік.

 

Як повідомлялося, Конгрес Культури закликав уряд підтримати призначення Юлії Федів міністеркою культури.

 

 

Чільне зображення: Суспільне Культура

Оригінал статті на Suspilne: Юлія Федів назвала імена тих, з ким хотіла б працювати, якщо стане міністеркою культури

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Одесі створили мапу об’єктів культурної спадщини, пошкоджених унаслідок ворожих атак

В Одесі розробили мапу, на яку нанесені постраждалі через обстріли об’єкти культурної спадщини з охоронної зони ЮНЕСКО.

Про це повідомляє Одеська міськрада, передає Укрінформ.

Курков: Там, де говорять про війну з Україною, має бути наш голос

Український письменник Андрій Курков пояснив, чому погодився на розмову подію «Нотатки про вторгнення: Маша Гессен та Андрій Курков у розмові про війну Росії в Україні, що триває» у меж

Оголосили короткий список Букерівської премії-2023

Букерівська премія оголосила короткий список творів, що претендують на нагороду у 2023 році. Про це повідомили на сайті премії.
До шортлиста увійшли:
 

Study for Obedience («Навчання с

У Львові стартував тиждень скульптури

У Львові стартував Львівський тиждень скульптури «Старе і Нове/Нове і Старе», під час якого планують показати більше 300 скульптур, об’єктів та інсталяцій.

Про це повідомляє

В Україні дозволили писати з малої літери топоніми «росія» і «москва»

В Україні написання слів «росія», «москва» тощо офіційно дозволили писати з малої букви у неофіційних текстах. Про це повідомили у Національній комісії зі стандартів державної мови.
З м

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"