Ювілей мій – подарунок вам))
![Ювілей мій – подарунок вам)) Ювілей мій – подарунок вам))](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1614280659_682371.jpg)
Ювілей мій – подарунок вам))
Привіт!
Дякую всім, хто за цей час приєднався до мене і читає мої книги! Кожен ваш коментар, зірочка, відгук – це ніби ще один маленький крок до самовдосконалення і мого зростання як письменника.
З нагоди маленького свята хочу подарувати знижку на мій роман “Завтра буде вчора” – 25%. Цю книгу можна придбати всього за 26 грн. до кінця сьогоднішнього дня.
До речі. в неї теж свято – рівно рік тому я її писала.
Запрошую нових читачів до цієї незвичайної, трохи містичної історії, яка має літній смак та аромат))
А ось невеличкий уривок з роману:
“Зневажливо зморщений ніс мами, коли вона вимовляла “це”, її похитування головою, з таким виглядом, наче я зганьбила увесь наш рід — мені несила було мовчки таке терпіти. Ми добряче так посварилися, я забрала ще нерозпаковану сумку і пішла, заливаючись гіркими сльозами, до Юри. Сказала, що батьки дізналися про наш зв’язок і вигнали мене з дому.
Драма, гідна пера класика дев’ятнадцятого століття, чи не так? Тоді можна було б для красного слівця додати пару-трійку дуелей, спроб самогубства чи там народження незаконної дитини.. Але надворі був дві тисячі десятий рік, ми обоє не такі вже й юні і зовсім не дурні, і батьки мої, незважаючи на всю свою старомодність, зрештою, нічого не мали проти, щоб молодшенька дочка знайшла особисте щастя.
“Бо вона якась така невезуча, все в неї не так, як у людей… Трапився пристойний хлопець з хорошої сім’ї — хай іде заміж. Може, нарешті, подорослішає, навчиться самостійності”, — так переказувала мені Марічка сімейний присуд.
І я таки стала самостійною, одруженою жінкою — втім, при цьому мене все одно не покидало химерне відчуття, що я сплю і бачу сон, або все це насправді відбувається не зі мною…”
Натискайте кнопочку “Відстежувати автора”, аби не пропустити жодного оновлення, знижок та подарунків!
Гарного вам дня!
Оригінал статті на Букнет: Ювілей мій – подарунок вам))
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.