Ювілей мій – подарунок вам))

Ювілей мій –  подарунок вам))

Ювілей мій – подарунок вам))

Привіт!

Дякую всім, хто за цей час приєднався до мене і читає мої книги! Кожен ваш коментар, зірочка, відгук – це ніби ще один маленький крок до самовдосконалення і  мого зростання як письменника. 

З нагоди маленького свята хочу подарувати знижку на мій  роман “Завтра буде вчора” – 25%. Цю книгу можна придбати всього за 26 грн. до кінця сьогоднішнього дня.

До речі. в неї теж свято – рівно рік тому я її писала. 

Запрошую нових читачів до цієї незвичайної, трохи містичної історії, яка має літній смак та аромат))

А ось невеличкий уривок з роману:

“Зневажливо зморщений ніс мами, коли вона вимовляла “це”, її похитування головою, з таким виглядом, наче я зганьбила увесь наш рід — мені несила було мовчки таке терпіти. Ми добряче так посварилися, я забрала ще нерозпаковану сумку і пішла, заливаючись гіркими сльозами, до Юри. Сказала, що батьки дізналися про наш зв’язок і вигнали мене з дому.

Драма, гідна пера класика дев’ятнадцятого століття, чи не так? Тоді можна було б для красного слівця додати пару-трійку дуелей, спроб самогубства чи там народження незаконної дитини.. Але надворі був дві тисячі десятий рік, ми обоє не такі вже й юні і зовсім не дурні, і батьки мої, незважаючи на всю свою старомодність, зрештою, нічого не мали проти, щоб молодшенька дочка знайшла особисте щастя.

“Бо вона якась така невезуча, все в неї не так, як у людей… Трапився пристойний хлопець з хорошої сім’ї — хай іде заміж. Може, нарешті, подорослішає, навчиться самостійності”, — так переказувала мені Марічка сімейний присуд.

І я таки стала самостійною, одруженою жінкою — втім, при цьому мене все одно не покидало химерне відчуття, що я сплю і бачу сон, або все це насправді відбувається не зі мною…”

Натискайте кнопочку “Відстежувати автора”, аби не пропустити жодного оновлення, знижок та подарунків!

Гарного вам дня! 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Ювілей мій – подарунок вам))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Про що мої кники. Лонгрід.

Софія Вітерець нещодавно запропонувала флешмоб з темою, що мене цікавить багато років.

Треба розказати, про що наші книги, а коментатори можуть написати, чи вони вловили авторський меседж.

Здається, все просто.

дорослі не носять рожевого

“Для всеохопного розуміння чогось – потрібно аналізувати” – це я зрозуміла на економічному факультеті та повністю згідна. Аналіз дійсно дуже важливий, бо якщо застосовувати його правильно, це прямий шлях до самовдосконалення.

Наприклад,

Знижка на “Один крок”

Шановні  читачі, сьогодні діє неймовірна  знижка  на мою  завершену книгу «Один крок». Її  можна  придбати  за ціною,  нижчою передплати.

https://booknet.com/uk/book/odin-krok-b325523

Анотація

Коли вони вперше

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"