Що я прочитала!
Що я прочитала!
Доброго часу доби букнетівці!
Ці книги абсолютно різні, як жанрово, так і за емоційним та психологічним наповненням.
Почну з книги «Фальш» Міли Федорук.
Головний герої цієї книги, Грішка, настільки запав мені у душу своєю неординарністю, не ідеальністю та глузливо звішеним сірником в зубах, що пройти повз нього просто неможливо. А ще авторка піднімає в книзі одну з моїх улюблених тем – батьки та діти. Книга багатокомпонентна, багатогранна, Міла тонко прописала психологічну складову, наповнила кожне слово змістом. Ця історія покаже вам наскільки можуть бути складними взаємини між рідними, між коханцями, і що любов не вимірюється певною статтю. Вражаюча книга. Авторці браво!
Ще одна моя знахідка, повна протилежність попередниці, доволі легка та приємна, але не варто обманюватися, не все так просто, як здається на перший погляд.
Це книга «Не хвойда» Устини Цаль.
Тут ви зустрінете владного героя і юну невинну героїню, за розвитком стосунків яких дуже приємно та хвилююче спостерігати. Історія з легким флером еротики, що залишає приємний післясмак та викликає на вустах трохи дурнувату посмішку. Ну, принаймні у мене))) Тому гарний настрій вам гарантований!
І нарешті мій третій артефакт. Це фентезі. Я люблю фентезі. Палка його шанувальниця.
Книга «Регент. Право сильного» Анні Кос.
Поки що це єдина книга авторки, яка представлена на Букнет, але я сподіваюся, що дуже швидко ситуація зміниться. А нині ви можете насолодитися імперськими інтригами, які не поступаються гаремним, адже давно відомо, що політика та почуття йдуть пліч-о-пліч. Герої цієї книги мене зачепили, тому що десь прослідковувалася схожість з моїм Яредом, з моїм Соллом, а я ж падка на гарних хлопців, тому дочекавшись завершення, проковтнула історію Ульфа одним махом. Переконана, ви зробите теж саме.
Бажаю усім приємних буднів. Сподіваюся, у цих рекомендаціях ви знайдете щось для себе, а я далі феячить)))
P.S. Назви книг клікабельні.
Оригінал статті на Букнет: Що я прочитала!
Блог
У підручнику з української мови 2024 року надрукували мапу України без Криму — ОновленоУ підручнику з української мови для 7 класу авторства філологині Анастасії Онатій й історика Тараса Ткачука надрукували стокову піктограму у формі мапи України без тимчасово окупованого
На Волині знайшли трафарети часів ОУН і УПА для агітаційних графітіУ селі Ощів Горохівської територіальної громади розкопали металеві таблички, які ймовірно належали повстанцям Горохівської округи ОУН і УПА й використовувалися від 1943 року. Про це пов
Снайдер і Жадан відкрили інституцію, яка документує досвід війниУ Львові американський історик Тімоті Снайдер і український письменник й військовослужбовець Сергій Жадан відкрили нову культурно-дослідницьку інституцію «INDEX» — «Institute for Docume
У музеї LUM в Перу з’явився аудіогід українськоюУ музеї LUM у Перу, який присвячений громадянському конфлікту 1980–2000 років між повстанськими комуністичними рухами та урядом, з’явився аудіогід українською – перший в іспаномовній Америці.
Як передає
Гурт «Жадан і Собаки» випустить серію благодійного мерчу з малюнками загиблої від російського ракетного обстрілу харківської художниці Вероніки Кожушко в пам’ять про мисткиню і її творч
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.