Що читають у війну?
![Що читають у війну? Що читають у війну?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/7uLhBYOPhH0gQP7ULLD42zu972WOEe7K.jpg)
Що читають у війну?
Друзі, ні для кого не секрет у який час ми живемо і в цю скрутну хвилину кожен намагається знайти щось таке, що допомогло б якось впоратись з оточуючим нас хаосом війни.
Деякі мої знайомі в найбільш скрутні часи знаходили себе в літературі. Саме література допомагає одним вилізти з депресії, другим знайти сили, третім пережити розставання з коханою людиною.
Пропоную поділитись тим, який напрям зараз Вас захоплює, можливо навіть поділитись якимись авторами чи всесвітом, якщо авторів декілька. Можливо навіть з БукНету, АЛЕ (і тут я наголошую всіма можливими способами), домовимось себе тут НЕ вказувати.
Інших можна, себе – ні.)
Нумо разом шукати світло у цій темряві, адже краса зірок розкривається саме в найтемнішу ніч.
Оригінал статті на Букнет: Що читають у війну?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.