Що почитати? “19 різдвяних історій”

Що почитати? “19 різдвяних історій”

Якщо ви шукаєте легку та приємну книжку для теплих зимових вечорів, то прочитайте збірку малої прози “19 різдвяних історій” (2019) від “Видавни́цтва Старо́го Ле́ва” — радить докторка педагогічних наук, професорка кафедри української мови і літератури НУЧК імені Т.Г. Шевченка Ольга Лілік.

“У ній ви знайдете новели й оповідання Катерини Бабкіної, Ілларіона Павлюка, Костянтина Москальця, Мар’яни Савки, Галини Вдовиченко, Христі Венгринюк та багатьох інших сучасних українських авторів”.

Ольга ЛілікФОТО: фейсбук сторінка Оля Лілік

Ольга Лілік

Починається збірка з новели Богдани Матіяш, яка налаштовує на різдвяний настрій й передчуття свята. І це відчуття увиразнює завершальне оповідання збірки — “Sing Hallelujah to the Lord” Христі Венгринюк, завдяки якому читач ще довго відчуває післясмак від прочитання збірки.

Загалом історії, зібрані у цій книзі, каже Ольга, такі ж різні, як і їхні автори. Особисто мені не всі оповідання припали до душі, проте в цьому й перевага подібних тематичних збірок: кожен обов’язково знайде для себе щось цікаве.

“Я б рекомендувала прочитати твори Мар’яни Савки “Собачого Нового року! Котячого Різдва!”, Катерини Міхаліциної “Так буває”, Ілларіона Павлюка “Маріє, Різдво!” і Надійки Гербіш “Жовтневе Різдво Ханни””.

Ці оповідання не про те Різдво, яке ми бачимо у вітринах магазинів і на святкових локаціях, а про його інший бік – про можливість замислитися над справжніми цінностями, збагнути сенс свого існування, змінити щось у житті на краще. Герої цих творів різноманітні: це дорослі, які втратили віру в дива, і діти, які втратили віру в дорослих; самотні люди й члени великих родин; ті, що святкують, і ті, що спостерігають. У комусь із них ми можемо побачити себе й поглянути на себе й певну ситуацію збоку.

Оповідання зі збірки “19 різдвяних історій” допоможуть вам подумки повернутися в дитинство, в атмосферу очікування свята, див і подарунків, час здійснення найзаповітніших бажань. Кожна історія в збірці – про магію Різдва, коли стається те, чого найбільше бажаєш, хай подекуди й в незвичний спосіб.

Оригінал статті на Читомо: Що почитати? “19 різдвяних історій”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження Снігурки…

Доброї ночі, мої рідненькі. Довгоочікуване продовження уже на сайті. Лишу вам шматочок. 

Снігуронька для мого сина

Уривок: 

— Доброго, татку. Це, правда, що ви зі Снігуркою скоро одружитесь і вона буде моєю мамою?

«Літературна кухня»: літературна менеджерка Юлія Бузикіна розповість про видання першої книжки

14 січня о 19:30 відбудеться онлайн-майстер-клас
літературної менеджерки, засновниці літературної агенції «Luna» Юлії Бузикіної
в рамках проєкту Кабінету молодого автора НСПУ «Літературна кухня».

За

Запрошую до читальної зали супер письменниці)

Вітаю, мої любі)

Не так давно, я прочитала інтерв’ю талановитої, відомої письменниці Лаванда Різ З перших рядків я захопилася її невтомною працею над творами та безмежному натхненню. Завдяки статті про Лаванду,

Запрошую познайомитися з новим автором!

Вітаю, мої хороші!) Нещодавно мала змогу познайомитися з автором-початківцем Ольгою Довженко, теревенили весь вечір, і мені так яскраво згадалося, як я теж одного разу принесла свою душу на букнет, палаючи бажанням ділитися

Анонс нового розділу “За твоєю спиною”)

Доброго дня, дорогі читачі!  Запрошую вас до історії, яка вже стала бестселером

 За твоєю спиною

Невеличкий уривок наступного розділу:

“Нормальна, адекватна дівчина, на моєму місті, пройшла б повз навіть не дивлячись

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"