Що почитати? “19 різдвяних історій”

Що почитати? “19 різдвяних історій”

Якщо ви шукаєте легку та приємну книжку для теплих зимових вечорів, то прочитайте збірку малої прози “19 різдвяних історій” (2019) від “Видавни́цтва Старо́го Ле́ва” — радить докторка педагогічних наук, професорка кафедри української мови і літератури НУЧК імені Т.Г. Шевченка Ольга Лілік.

“У ній ви знайдете новели й оповідання Катерини Бабкіної, Ілларіона Павлюка, Костянтина Москальця, Мар’яни Савки, Галини Вдовиченко, Христі Венгринюк та багатьох інших сучасних українських авторів”.

Ольга ЛілікФОТО: фейсбук сторінка Оля Лілік

Ольга Лілік

Починається збірка з новели Богдани Матіяш, яка налаштовує на різдвяний настрій й передчуття свята. І це відчуття увиразнює завершальне оповідання збірки — “Sing Hallelujah to the Lord” Христі Венгринюк, завдяки якому читач ще довго відчуває післясмак від прочитання збірки.

Загалом історії, зібрані у цій книзі, каже Ольга, такі ж різні, як і їхні автори. Особисто мені не всі оповідання припали до душі, проте в цьому й перевага подібних тематичних збірок: кожен обов’язково знайде для себе щось цікаве.

“Я б рекомендувала прочитати твори Мар’яни Савки “Собачого Нового року! Котячого Різдва!”, Катерини Міхаліциної “Так буває”, Ілларіона Павлюка “Маріє, Різдво!” і Надійки Гербіш “Жовтневе Різдво Ханни””.

Ці оповідання не про те Різдво, яке ми бачимо у вітринах магазинів і на святкових локаціях, а про його інший бік – про можливість замислитися над справжніми цінностями, збагнути сенс свого існування, змінити щось у житті на краще. Герої цих творів різноманітні: це дорослі, які втратили віру в дива, і діти, які втратили віру в дорослих; самотні люди й члени великих родин; ті, що святкують, і ті, що спостерігають. У комусь із них ми можемо побачити себе й поглянути на себе й певну ситуацію збоку.

Оповідання зі збірки “19 різдвяних історій” допоможуть вам подумки повернутися в дитинство, в атмосферу очікування свята, див і подарунків, час здійснення найзаповітніших бажань. Кожна історія в збірці – про магію Різдва, коли стається те, чого найбільше бажаєш, хай подекуди й в незвичний спосіб.

Оригінал статті на Читомо: Що почитати? “19 різдвяних історій”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Давайте оглянемо дану інформацію)

Дорогі читачі, на мою історію 18+ сьогодні діє знижка!!!

 Вітаю, ти втрапила

– Це теж входить в умови цього контракту? – Вимовляю тремтячим голосом.
Його гарячі пальці торкаються до мого плеча, ковзають вище змушуючи

Знижки 35%!!!! Його батько мною одержимий!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка 35% на мою гарячу історію 18+!!! 

Його батько мною одержимий

– Збиралася позбутися від моєї дитини? – Він наступає, заганяє в кут.
– Я? Ні …, – з жахом качаю головою, – ні. Тобто, з чого ти взяв,

Оновлення та знижка!

АНОТАЦІЯ:

Я могла б стати хорошим юристом, і мала це зробити, бо була найкращою студенткою на потоці, але той хто привив мені любов до цієї професії, сам же і знищив її. Мій колишній престижний юрист, керівник відомої у

Знижка на фіктивні стосунки!

Вітаю зі святом, мої любі! Сподіваюся, ви всі у відносній безпеці і знайдете час, щоб відсвяткувати День Конституції України. З цього приводу я підготувала вам подарунок – знижку 25 % на книгу “Будь моєю дівчиною”!

***

Хочу

Назвали кількість бібліотек, які знищили російські загарбники

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну щонайменше 122 бібліотеки було пошкоджено або повністю знищено.

У 21 бібліотеці – не зберігся жоден документ. Про це повідомили на засіданні Ради

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"