Що почитати? Моя рекомендація!)
![Що почитати? Моя рекомендація!) Що почитати? Моя рекомендація!)](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1558957483_2763901.jpg)
Що почитати? Моя рекомендація!)
Доброго вечора, мої любі!
Знаєте, з творчістю Холод Влада я познайомилася зовсім недавно. Хотілося додати в бібліотеку щось цікавеньке і тут натрапила на Вісім бажань .
І що тут сказати? Понеслась!)))
Книга дійсно варта не лише моєї, але і вашої уваги. Це щось абсолютно нове і нестандартне.
Відносини людей в реальному світі та віртуальному… Це так актуально зараз…
Кожна нова глава від іншого героя і коли починаєш читати, поринаєш у світ кожного, і хочеться дізнатися більше))) Як там будуть розвиватися їхні відносини далі, та який всесвіт все ж таки виявиться сильнішим.
Залишу кілька цитат, щоб ви зрозуміли про що я:
— Бувай.
— Бувай, коханий, — вона чмокнула мене в губи, після чого нарешті пішла з квартири.
А я зітхнув з полегшенням і одразу ж мало не побіг до телефону. Швидко відкрив AppStore і забив в пошук hangouts. Непримітний месенджер від гугл-пошти, який я відкривав через ліву гуглпошту 12345iseeku@gmail.com і завантажував тільки тоді, коли моєї утримувачки не було вдома. Як тільки месенджер завантажився, я зайшов в нього через цю пошту і одразу ж побачив, що Марі дійсно писала мені. Правда, Марі тут була підписана як Miss Bond, але про те, нащо це все, розкажу якось іншим разом…
Впевнена, що вам стало цікаво!)) Мерщій додавайте книгу в бібліотеку щоб не прогавити нову частинку. Навіть не сумніваюся, що далі буде щось.. просто ВАУ!
Ну що, думали, що на цьому все? А, ні! Не все!
Як тільки почала читати Вісім бажань, на просторах Букнету з*явилася ще одна книга Влади в співавторстві з Тарас Мельник
Особиста вендета
. Я то думала, що мене вже не здивуєш, та як виявилося.. помилялася))
Здивували.. в хорошому сенсі цього слова)))
Сучасно, емоційно і дуже динамічно! Ну звісно, це ж бойовик! БОЙОВИК! Ну як може бути не цікаво?…
Хто ще думає чи варто читати цю книгу.. не думайте! Мерщій читати! Я впевнена, що не пошкодуєте)))
Ну що ж, на цьому поки що все! Якщо стало цікаво, додавайте книги до своїх бібліотек та діліться враженнями в коментарях. Бажаю вам хорошого вечора з улюбленою книгою)))
І не забувайте, що ви в мене найкращі!!!)))
Оригінал статті на Букнет: Що почитати? Моя рекомендація!)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.