Що переможе – кохання чи правила субординації? ❤️

Що переможе – кохання чи правила субординації? ❤️

Що переможе – кохання чи правила субординації? ❤️

Всім привіт! )

“КОХАННЯ ПРОТИ СУБОРДИНАЦІЇ” (назва клікабельна).

 Сьогодні книга отримала нову обкладинку та арт від Дар’ї Новицької. Мені надзвичайно подобається, а вам? ❤️❤️❤️

❤️УРИВОЧОК ДЛЯ АПЕТИТУ:❤️

Денис почув позаду себе легкі кроки. Він озирнувся і побачив Каріну. Дівчина зупинилася за кілька кроків від під’їзду і дивилася на свого директора блискучими від щастя очима, навіть не намагаючись приховати свою радість. Денис кинувся до неї. Вони підбігли один до одного і він міцно обняв дівчину. Каріна теж обхопила його руками, притиснула голову до його грудей і відчула, що він лагідно гладить її по спині. Дівчина була настільки щаслива знову бути поруч із ним, що в якийсь момент їй здалося, що вона заплаче.

— Я так скучив за тобою, — прошепотів Денис, притискаючись до неї щокою. — Ми не бачилися цілу вічність!

— Я теж дуже-дуже сумувала! — відповіла Каріна. — Ми з тобою ще ніколи не розлучалися на такий довгий період.

— Більше я ніколи не відпущу тебе так надовго. Я трохи не збожеволів! Уявляєш, кілька хвилин тому мені раптом дуже захотілося зліпити сніговика! І я був майже готовий це зробити!

Уявивши собі, як би виглядав її молодий директор за цим захоплюючим заняттям, Каріна розсміялася. Денис дивився на неї та розумів, що остаточно втратив голову. 

 

КНИГА ЗАВЕРШЕНА І БЕЗКОШТОВНА! Запрошую до читання! ))

Якщо ви ще не підписані на МОЮ СТОРІНКУ НА БУКНЕТІ, запрошую зробити це зараз. А за приємностями та гарним настроєм приходьте на МОЮ СТОРІНКУ У ФЕЙСБУК!

 

Бажаю всім затишного вечора і дякую за увагу!

Ваша Оксана Мрійченко ❤️

Оригінал статті на Букнет: Що переможе – кохання чи правила субординації? ❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична книжка української авторки увійшла в список читаня від Forbes

Дебютна поетична збірка перекладачки Оксани Максимчук “Still city” увійшла до переліку рекомендованого літнього читання від Forbes.
«У своїй першій збірці англійською мовою американка у

«Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко видали у формі артбуку

Видавництво «Комора» перевидало «Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко у форматі артбуку. Про це видавництво повідило Читомо.
Нове видання доповнене ілюстраціями художниці Олі Стрю

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"