Що переможе – кохання чи правила субординації? ❤️

Що переможе – кохання чи правила субординації? ❤️

Що переможе – кохання чи правила субординації? ❤️

Всім привіт! )

“КОХАННЯ ПРОТИ СУБОРДИНАЦІЇ” (назва клікабельна).

 Сьогодні книга отримала нову обкладинку та арт від Дар’ї Новицької. Мені надзвичайно подобається, а вам? ❤️❤️❤️

❤️УРИВОЧОК ДЛЯ АПЕТИТУ:❤️

Денис почув позаду себе легкі кроки. Він озирнувся і побачив Каріну. Дівчина зупинилася за кілька кроків від під’їзду і дивилася на свого директора блискучими від щастя очима, навіть не намагаючись приховати свою радість. Денис кинувся до неї. Вони підбігли один до одного і він міцно обняв дівчину. Каріна теж обхопила його руками, притиснула голову до його грудей і відчула, що він лагідно гладить її по спині. Дівчина була настільки щаслива знову бути поруч із ним, що в якийсь момент їй здалося, що вона заплаче.

— Я так скучив за тобою, — прошепотів Денис, притискаючись до неї щокою. — Ми не бачилися цілу вічність!

— Я теж дуже-дуже сумувала! — відповіла Каріна. — Ми з тобою ще ніколи не розлучалися на такий довгий період.

— Більше я ніколи не відпущу тебе так надовго. Я трохи не збожеволів! Уявляєш, кілька хвилин тому мені раптом дуже захотілося зліпити сніговика! І я був майже готовий це зробити!

Уявивши собі, як би виглядав її молодий директор за цим захоплюючим заняттям, Каріна розсміялася. Денис дивився на неї та розумів, що остаточно втратив голову. 

 

КНИГА ЗАВЕРШЕНА І БЕЗКОШТОВНА! Запрошую до читання! ))

Якщо ви ще не підписані на МОЮ СТОРІНКУ НА БУКНЕТІ, запрошую зробити це зараз. А за приємностями та гарним настроєм приходьте на МОЮ СТОРІНКУ У ФЕЙСБУК!

 

Бажаю всім затишного вечора і дякую за увагу!

Ваша Оксана Мрійченко ❤️

Оригінал статті на Букнет: Що переможе – кохання чи правила субординації? ❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"