Що можна знайти в старому альбомі?

Що можна знайти в старому альбомі?

Що можна знайти в старому альбомі?

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426 – “ТРЕТІМ БУДЕШ?”, розділ “Знахідка в старому альбомі” уже на Букнеті (ексклюзивно на Букнеті, до речі).

Що ж, докази знайдено. І дідусь, і Макс можуть нею пишатися.

“Зайшли до аптеки, взяли латексні рукавички, спиртовий дезінфектант у спреї, вологі серветки й попрямували до найближчого парку.

Кілька хвилин робили з себе й рюкзака інсталяцію “студенти на газоні готуються до перездачі заліку”.

Потім коханий переробив її в “окраса потоку зваблює наївну селянку”.

Він вмостився в мене на колінах, виваливши на ту сторону, що ми прикрили своїми колоритними фігурами, пакет, запакований у старий пластиковий кульок. Товстезний, мов клейонка, був той кульок, тепер таких не роблять.

Я взяла першу серветку рукою в прозорій рукавичці й удала, що витираю чоло стомленому коханцю. Потім жмутом серветок швидко змахнула липку пилюку й павутину, підчепила синю липку стрічку за кінчик і відкрила пакунок.

На траву повільно виповзли фотографії і якісь папери, диск у білій упаковці й може ще щось, але я уже нічого не бачила, бо на одному з фото, яке перевернув легкий вітерець, побачила асфальт у крові й діда, що скрутився, притискаючи до живота щось – начебто велику ляльку в красивих бантиках і білих носочках, з гарнюнім черевичком на одній нозі, а друга була без черевичка й вигнута під неприродним кутом.

Пам’ятаю свої улюблені черевички, діду. Вірніше тепер їх пригадала так добре, що наче побачила новенькі кнопочки з мереживом навколо.

Взяла прямокутничок глянцевого паперу, навіть рука не тремтіла.

Затремтіла вона тоді, коли під ним виявився другий прямокутничок.

Там на асфальті лежала я, навіть у такій самій зачісці, як зараз, так само невміло вибіленій пергідролем, а з-під голови у мене текла кров, руки безладно розкинулися.

А до одної моєї руки одними пальцями дотягнулася велика чоловіча рука в знайомій батьковій обручці.

Обручку я теж добре пам’ятала, виявляється.

А от величезним батько мені не здавався в дитинстві, а таки справді був. Не наша порода – пам’ятаєш, діду, як ти про нього казав?

Так от ти який був, тату, майоре Василенко невідомих мені військ! Помер, тримаючись за руку з матір’ю.

В один день. Як у казці.

Що ж, казкарі. Я тепер побачила вашу казку. Добре роздивилася.”

Що ж далі?

Всіх запрошую до читання й обговорення цієї захопливої історії про кохання відчайдушної сироти й суворого одинокого чоловіка, що майже втратив надію на щастя в особистому житті  та удачу у важливій справі.

І тут доля  їх звела разом.

І почалося таке…

Дякую за зірочки й нагороди, підписуйтесь, щоб не пропустити оновлення

Моя сторінка, всі книги тут 🙂

Оригінал статті на Букнет: Що можна знайти в старому альбомі?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Люди – слабкі (+тест на уважність)

– Хто ці вони? – страх минув, роздратування чоловіка наростало. В нього були набагато нагальніші проблеми, ніж розбиратися у дивакуватості інших людей.

– Вони,- сказав лікар і тикнув у небо. Ділліх хотів сказати ущипливо,

Життєве

зі збірки поезій “Маяк”

Світло струменіє,
Тиха вітру мова,
Неба синь темніє,
Вікон рам будова.

Вечір за порогом,
Обрій красять хмари.
Підеш далі… «З Богом!» —
Серця смисл ударів…

Скрізь дива лічити,
Диханням

Всіх врятує світанок

Колись давно я писала блог з обіцянкою витягнути на світ божий запилений образ романтичного вампіра. 

Почитати мої давнішні роздуми можна тут 

І як би я не іронізувала над сюжетом таких книг чи самим образом кропивців,

Коректор текстів

Часто отримую скарги на грамотність своїх текстів. Ця проблема моя відома. Але маю думку віддати свої тексти коректору. Хто має досвід? Поділіться нюансами, що по чому і т.п.

“В горі та радості”. Річниця та фотоекскурсія.

Вітаю всіх авторів та читачів!

Загалом я ніколи не відзначала ніяких дат, річниць на Букнет, але сьогодні чомусь звернула увагу, що моєму експерименту в детективному жанрі “В горі та радості” рівно два роки та один

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"