Що можна знайти в старому альбомі?

Що можна знайти в старому альбомі?

Що можна знайти в старому альбомі?

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426 – “ТРЕТІМ БУДЕШ?”, розділ “Знахідка в старому альбомі” уже на Букнеті (ексклюзивно на Букнеті, до речі).

Що ж, докази знайдено. І дідусь, і Макс можуть нею пишатися.

“Зайшли до аптеки, взяли латексні рукавички, спиртовий дезінфектант у спреї, вологі серветки й попрямували до найближчого парку.

Кілька хвилин робили з себе й рюкзака інсталяцію “студенти на газоні готуються до перездачі заліку”.

Потім коханий переробив її в “окраса потоку зваблює наївну селянку”.

Він вмостився в мене на колінах, виваливши на ту сторону, що ми прикрили своїми колоритними фігурами, пакет, запакований у старий пластиковий кульок. Товстезний, мов клейонка, був той кульок, тепер таких не роблять.

Я взяла першу серветку рукою в прозорій рукавичці й удала, що витираю чоло стомленому коханцю. Потім жмутом серветок швидко змахнула липку пилюку й павутину, підчепила синю липку стрічку за кінчик і відкрила пакунок.

На траву повільно виповзли фотографії і якісь папери, диск у білій упаковці й може ще щось, але я уже нічого не бачила, бо на одному з фото, яке перевернув легкий вітерець, побачила асфальт у крові й діда, що скрутився, притискаючи до живота щось – начебто велику ляльку в красивих бантиках і білих носочках, з гарнюнім черевичком на одній нозі, а друга була без черевичка й вигнута під неприродним кутом.

Пам’ятаю свої улюблені черевички, діду. Вірніше тепер їх пригадала так добре, що наче побачила новенькі кнопочки з мереживом навколо.

Взяла прямокутничок глянцевого паперу, навіть рука не тремтіла.

Затремтіла вона тоді, коли під ним виявився другий прямокутничок.

Там на асфальті лежала я, навіть у такій самій зачісці, як зараз, так само невміло вибіленій пергідролем, а з-під голови у мене текла кров, руки безладно розкинулися.

А до одної моєї руки одними пальцями дотягнулася велика чоловіча рука в знайомій батьковій обручці.

Обручку я теж добре пам’ятала, виявляється.

А от величезним батько мені не здавався в дитинстві, а таки справді був. Не наша порода – пам’ятаєш, діду, як ти про нього казав?

Так от ти який був, тату, майоре Василенко невідомих мені військ! Помер, тримаючись за руку з матір’ю.

В один день. Як у казці.

Що ж, казкарі. Я тепер побачила вашу казку. Добре роздивилася.”

Що ж далі?

Всіх запрошую до читання й обговорення цієї захопливої історії про кохання відчайдушної сироти й суворого одинокого чоловіка, що майже втратив надію на щастя в особистому житті  та удачу у важливій справі.

І тут доля  їх звела разом.

І почалося таке…

Дякую за зірочки й нагороди, підписуйтесь, щоб не пропустити оновлення

Моя сторінка, всі книги тут 🙂

Оригінал статті на Букнет: Що можна знайти в старому альбомі?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

В Україні змінилося ставлення до англійської мови — дослідження

Згідно з дослідженням USAID «Трансформація комунікацій», проведеного у співпраці з Київським міжнародним інститутом соціології, про ставлення українців до англійської мови, відбувся стр

В Україні стартував Національний тиждень читання під гаслом «Бути своїми»

В Україні стартував Національний тиждень читання, що цьогоріч проходить під гаслом «Бути своїми» і триватиме до 10 грудня.

Про важливість цього заходу і загалом читання книг для громадян України, а т

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"