Що можна знайти в старому альбомі?

Що можна знайти в старому альбомі?
https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426 – “ТРЕТІМ БУДЕШ?”, розділ “Знахідка в старому альбомі” уже на Букнеті (ексклюзивно на Букнеті, до речі).
Що ж, докази знайдено. І дідусь, і Макс можуть нею пишатися.
“Зайшли до аптеки, взяли латексні рукавички, спиртовий дезінфектант у спреї, вологі серветки й попрямували до найближчого парку.
Кілька хвилин робили з себе й рюкзака інсталяцію “студенти на газоні готуються до перездачі заліку”.
Потім коханий переробив її в “окраса потоку зваблює наївну селянку”.
Він вмостився в мене на колінах, виваливши на ту сторону, що ми прикрили своїми колоритними фігурами, пакет, запакований у старий пластиковий кульок. Товстезний, мов клейонка, був той кульок, тепер таких не роблять.
Я взяла першу серветку рукою в прозорій рукавичці й удала, що витираю чоло стомленому коханцю. Потім жмутом серветок швидко змахнула липку пилюку й павутину, підчепила синю липку стрічку за кінчик і відкрила пакунок.
На траву повільно виповзли фотографії і якісь папери, диск у білій упаковці й може ще щось, але я уже нічого не бачила, бо на одному з фото, яке перевернув легкий вітерець, побачила асфальт у крові й діда, що скрутився, притискаючи до живота щось – начебто велику ляльку в красивих бантиках і білих носочках, з гарнюнім черевичком на одній нозі, а друга була без черевичка й вигнута під неприродним кутом.
Пам’ятаю свої улюблені черевички, діду. Вірніше тепер їх пригадала так добре, що наче побачила новенькі кнопочки з мереживом навколо.
Взяла прямокутничок глянцевого паперу, навіть рука не тремтіла.
Затремтіла вона тоді, коли під ним виявився другий прямокутничок.
Там на асфальті лежала я, навіть у такій самій зачісці, як зараз, так само невміло вибіленій пергідролем, а з-під голови у мене текла кров, руки безладно розкинулися.
А до одної моєї руки одними пальцями дотягнулася велика чоловіча рука в знайомій батьковій обручці.
Обручку я теж добре пам’ятала, виявляється.
А от величезним батько мені не здавався в дитинстві, а таки справді був. Не наша порода – пам’ятаєш, діду, як ти про нього казав?
Так от ти який був, тату, майоре Василенко невідомих мені військ! Помер, тримаючись за руку з матір’ю.
В один день. Як у казці.
Що ж, казкарі. Я тепер побачила вашу казку. Добре роздивилася.”
Що ж далі?
Всіх запрошую до читання й обговорення цієї захопливої історії про кохання відчайдушної сироти й суворого одинокого чоловіка, що майже втратив надію на щастя в особистому житті та удачу у важливій справі.
І тут доля їх звела разом.
І почалося таке…
Дякую за зірочки й нагороди, підписуйтесь, щоб не пропустити оновлення
Моя сторінка, всі книги тут 🙂
Оригінал статті на Букнет: Що можна знайти в старому альбомі?
Блог
На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь ВасканПро це повідомили на сайті tva.ua.
«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.
Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к
Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогоденняІнтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація
Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій ЛуганщиніУкраїнський правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і
В Україні змінилося ставлення до англійської мови — дослідженняЗгідно з дослідженням USAID «Трансформація комунікацій», проведеного у співпраці з Київським міжнародним інститутом соціології, про ставлення українців до англійської мови, відбувся стр
В Україні стартував Національний тиждень читання під гаслом «Бути своїми»В Україні стартував Національний тиждень читання, що цьогоріч проходить під гаслом «Бути своїми» і триватиме до 10 грудня.
Про важливість цього заходу і загалом читання книг для громадян України, а т
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.