Що далі у новинці і зображення.

Що далі у новинці і зображення.

Що далі у новинці і зображення.

Привіт!

До речі, як вам ця обкладинка? Чи не варто замінити нею ту, що є?

Отже, ловіть уривочки з наступних частин:

 

̶  От, так просто даси мені купу грошей? Ти не розумієш, йому треба багато. Дорогі операції, реабілітація. В нього там… Непочатий край. Це… Можуть піти десятки тисяч доларів!

̶  Розумію, — спокійно відповів.

̶  А, якщо я потім відмовлюся жити з тобою? — уважно дивиться на Озахара. Чоловік сумно всміхнувся.

̶  Ну… Тоді…

 

 – Якби ж ти знала… — гарячі долоні чоловіка блукають по спинці Тані, по руках, пригладили волосся. Він занурився в нього носом, пальцями. Важко дихає. Відчула його обличчя на своїй щоці, він не колючий. І так приємно пахне. — Крихітко… Як сильно ти потрібна мені… — знову прошепотів біля вушка. — Маленька, я подарую тобі все, що зможу. Тільки… Будь моєю.

   Таня геть забула хто і що. Вибилася з реальності. Ніхто і ніколи не поводився з нею так. Ніхто так ніжно не пригортав. Не дарував таке дивовижне відчуття спокою, цінності, захищеності. Так хочеться вірити в кожне слово. Вірити, що стане його скарбом. Живою водою, яка відродить цього побитого життям чоловіка.

  Немов сп’яніла. Ледве тримають ноги. Здається, ще трохи і вона розчиниться в руках цього гарячого здорованя і хай хоч трава не росте.

 

Запрошую додавати історію до бібліотеки і підписуватися на мою сторінку.

Гарного всім нам вечора.

З любов’ю, Лана Іссан.

 

Оригінал статті на Букнет: Що далі у новинці і зображення.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Євген Нищук: На Шевченківський комітет тиснула команда одного з номінованих фільмів

За словами голови Шевченківського комітету Євгена Нищука, команда стрічки «Тарас. Повернення тиснула на членів Шевченківського комітету після того, коли не пройшла у наступний тур відбо

Лондонський ярмарок назвав лавреата-2024, що зробив визначний внесок у розвиток світового книговидання

Лондонський книжковий ярмарок нагородив Янга Сука Чі, голову Асоціації американських видавців (AAP), премією «За життєві досягнення». Про це Читомо повідомили представники ярмарку.
Нара

Не журися в Корениці!

Малі біженці від війни, які знайшли притулок у Хорватії, отримали в подарунок від автора веселі книжки

Діти скрізь залишаються дітьми. І в Хорватії також. Тому під час перерви гамір у тамтешній школі

Бізнес-література від українських авторів: що нового у сегменті?

За роки незалежності бізнес-література мала стабільну аудиторію в Україні, щоправда, це були виключно перекладні видання і майже повністю експортовані з росії книжки. Неодноразові диску

Книжку Станіслава Асєєва про російський коцтабір в Донецьку видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видадуть в Ефіопії амхарською мовою. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.
Це буде 12 мова, на яку пер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"