Що далі? Запрошення, фото і спойлери.
![Що далі? Запрошення, фото і спойлери. Що далі? Запрошення, фото і спойлери.](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1590783511_3866781.jpg)
Що далі? Запрошення, фото і спойлери.
Привіт.
По-перше, запрошую всіх бажаючих приєднуватися до моєї групи у Фейсбук. Радію, що нас там уже більше 500! Буду рада бачити всіх, хто хоч трошки любить книги. Там можете побачити цікаві новини, картинки та відео від різних авторів, дізнатися новини і розіграші. Тож, ласкаво прошу.)))
Продовжую працювати над історією пампушки Анни. Вирішила поділитися з вами короткими уривками з того, що буде далі. Цікаво дізнатися вашу думку про цю книгу, чи близькі вам почуття героїні? Або знаєте когось з подібними проблемами?
«От тобі й маєш. Чергова спроба схуднути обернулася тим, що за два місяці набрала більше, ніж перед тим схудла. І так вже море разів. Зачароване коло якесь. Чому ж нічого не вдається? Мабуть, вона слабовольна розмазня, як колись казала одна знайома. Не може взятися за себе так, щоб раз і назавжди перебороти свій жир і погані звички.
Двері тихо скрипнули, Аня обернулася, вогкими від сліз очима побачила, що до неї йде Тортик. Ледве перебирає коротенькими лапками по кахельній підлозі. Згадалися слова дієтолога, що її мопс не бігає, а катуляється. Горечко… І, як це вона сама не помічала, як розгодувала улюбленця? Ох… Що з цим усім робити?
Так сильно хочеться кардинально змінити своє життя, зовнішність. Але…»
̶ Ху-х… Ну, от, Тортику… Ми потрапили… Чим далі, тим «веселіше.» І нащо він повернувся на мою голову? — Аня з жахом усвідомила, що не має сили відмовити Пухові, щоб б він не запропонував. Хоч на край світу. Серце розбивається, голова йде обертом. Руки-ноги тремтять. Ні… Це завал…»
̶ Зануда! То не їдь! А мені дістань запрошення. Я й сама дорогу знайду! — невдоволено випалила. Чоловік ще гірше розізлився. Зараз! Як би не так. Дістане він їй запрошення, хай тримає кишеню ширше. Щоб знову напилася, як свиня і фліртувала там мало не з кожним мужиком, який на очі трапиться? Ага…
̶ А губозакаточну машинку не хочеш? Ти доказала, що не вмієш нормально поводитися на людях. То ж забудь про такі привілеї! І, взагалі, нічого тобі робити на червоній доріжці серед тих зірок. — тихо прошипів.»
Дуже дякую всім, хто підтримує і надихає. Не забувайте додавати книгу до бібліотеки. Гарного дня вам.
З любов’ю, Лана Іссан.
Оригінал статті на Букнет: Що далі? Запрошення, фото і спойлери.
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.