Що в кого “не художнього” ?

Що в кого “не художнього” ?

Що в кого “не художнього” ?

 Отримавши відповідь від модератора, я вирішив освоювати новий жанр. Так , як жанр не надто популярний, я буду викладати матеріал у двох жанрах. Зараз стартує серія під назвою ” Вони перемогли , i ми переможемо ” . Тут публікуватися історичні матеріали , тому їх публікуватиму в жанрі “Історичний роман”. Вже вийшли: 
–  Блiцкриг оборонявшися- про події першої Англо-бурської вiйни 1880-1881 рік. Тоді невеликій нації Бурги, вдалося розбити Британську імперію. 
–  Піррова перемога імперії- продовження першої. Розповідає про події другої Англо-бурської війни 1899-1902 року. Тоді світ дізнався про командос, камуфляж, концтабір. Тоді наш співвітчизник врятував Уїнстона Черчеля.
– Великодній початок – про здобуття Ірландією незалежностi, i створення двох Ірландії – вильної i незалежної, i до сьогодні окупованої Пiвнiчної Ірландії. 
 – Афганський облом Сталіна – про першу спробу радянської імперії , окупувати Афганістан в 1929 році. 
-Фінська мовна революція.- про те , як фінська нація вiдстояла свою мову в 1905 – 07 році. 
 Цi книги , являються перенесення моїх записів з блогів. Наступна моя книга -Фінська мовна революція.  – розповідає про здобуття Фінляндії незалежностi в 1917 році , i про першу радянсько – фінську війну 1918 -20 років. 
 Це вже повноцінна книга. Вона більша за об’ємом,  для зручності читання i сприйняття , вона розділена на частини. Виходить вона у двох жанрах -“не художня література” , i “історичний роман”. 
 Маю також багато матеріалу на містичну тему. Реалізовувати його мені не йде зараз. Чого , чого , а жаху по житті мені i так вистачає. Тому їх буду викладати відповідно в жанрах “не художня література” – “містика / жахи” 
 В багатьох з нас , по ходу написання книг ,наколюється багато попутного матеріалу. Безпосередню до тексту вiн нi до чого.  Матеріал  лежить “мертвим вантажем”, нi собi нi людям. Модератор роз’яснив , що є спеціальний жанр для такої літератури. Так як вiн не надто популярний , то як варіант – писати на два жанри. Якщо  так склалося , що матеріал не підходить під жанри, занадто вже не художня то вiписуйте мені. 
 Для зв’язку зi мною , відписуйте в коментарях на сторінці, також лишаю свою електронну пошту. 

 Мною буде написано окремий блог, де для допомоги в обробці інформації будуть запрошені люди. Спільними зусиллями , будемо приводити матеріал до виду , який підходить під якийсь популярний жанр. Вважаю що таке об’єднання піде нам на користь. Сьогодні важливо триматися разом.
Так що пишемо, об’єднуємося, i тримаємося разом. 

Оригінал статті на Букнет: Що в кого “не художнього” ?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

О котрій годині ви сідаєте за читання?

В довоєнні часи мені вдавалося почитати тільки дорогою на- з роботи. В шкільні та студентські роки читати вдавалося і вдома, і на навчанні, хоч щодня і щогодини (мабуть, частково, це через дефіцит друзів). Зараз, хоча

Види фентезі. Короткий огляд. Класичне Літрпг

Доброго ранку, дорогі читачі. Сьогодні у нас піджанр з якого власне і почався сам жанр (так, вийшов каламбур і все ж таки вважаю, що цей вид варто виділити окремо).

Класичне ЛітРпг

Головні умови:

1. герой точно знає, що

Знижка -25% + новини

Слава Україні!

Сьогодні діє знижка -25% на даний роман!

У тексті є:мажор, студенти гумор, незаймана героїня

Анотація до книги “Моє очкасте нещастя”

Все почалося з того, що мені час від часу доводиться бути феєю

Пропоную прочитати дану інформацію.

Сьогодні діє знижка на книгу – “Я буду зверху. Ти не проти?”

  Я буду зверху. Ти не проти?

Я вагітна від мого викладача. Від чоловіка, який викинув мене зі свого життя. Розтоптав.
Я навчилася жити без нього. Навчилася

Марія Морозенко. З Україною в серці

Бринить у кожнім серці Україна,Як промінь сонця в росяних стежках. Вдивляється у світ очима сина,Колоситься духмяно у стіжках.Гаями шелестить і вітровієм, Цвітінням саду, щебетом гаїв.Тремтить сльозою ч

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"