Щось я така затуркана, але нова книга вже осьо-сьо

Щось я така затуркана, але нова книга вже осьо-сьо

Щось я така затуркана, але нова книга вже осьо-сьо

Виходить наче нічого. Та чого там — просто ВОГОНЬ! Ось побачите!

Вже зовсім скоро продовження “Пірʼїнки”. Гадаю, десь на наступні вихідні. 

Нова книга буде називатись “За два кроки від жінки, яку я…” 

Ну, ви зрозуміли, можливі різні варіанти закінчення фрази. Можливо він її кохає; можливо ненавидить; можливо хоче, дуже хоче (До речі, попереджаю — книга буде 18+); а можливо хоче вбити, задушити голими руками; а можливо все це одразу. 

Я довго думала, чи показувати вам це відео, бо може бути щось типу спойлеру. Але потім подумала: “А хай буде! Хай дівчата пофантазують, що ж воно оте все означає.”

(Знаю, що дівчатка не дуже полюбляють усілякі бійки. Ми більше по цьомки-бомки-обіймашки. (Як той казав: “Make love, not war!”, що означає: “Займайтеся любов’ю, а не війною!”), але тут я не стрималась — вже дуже красиво вони б’ються, наче танцюють.)

Так, наче все розказала. Так сказать, проанонсувала як змогла.

Чекаю на вас, мої ластівки, у себе на сторінці! 

Завжди рада!

P.S. А-а, ще хотіла сказати, що проди виходити будуть по вечорах (ще не знаю, як часто), щоб спокійненько так собі вмоститися у ліжечку й насолодитися новим розділом. Ось така у мене фантазія. 

P.S.S. Забула. Ще хотіла сказати, що запрошую підписуватись на мою сторінку та забирати книги до бібліотеки, щоб не загубитися, нічого не пропустити й щоб нам було зручніше комунікувати. (До речі, мені можна писати свої думки та побажання просто своїми словами, як на серце лягло, з помилками й очепятками, нічого страшного. Мені завжди цікава думка мого читача. А то в мене інколи таке враження, що я тут сама з собою. Але то таке, тільки якщо є бажання.)

 Дай Боже всім гарного тихого вечора!

Хай добро не полишає дім, охорони Божої 24/7.

Ваша Міа. 

 

Оригінал статті на Букнет: Щось я така затуркана, але нова книга вже осьо-сьо

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Євген Нищук: На Шевченківський комітет тиснула команда одного з номінованих фільмів

За словами голови Шевченківського комітету Євгена Нищука, команда стрічки «Тарас. Повернення тиснула на членів Шевченківського комітету після того, коли не пройшла у наступний тур відбо

Лондонський ярмарок назвав лавреата-2024, що зробив визначний внесок у розвиток світового книговидання

Лондонський книжковий ярмарок нагородив Янга Сука Чі, голову Асоціації американських видавців (AAP), премією «За життєві досягнення». Про це Читомо повідомили представники ярмарку.
Нара

Не журися в Корениці!

Малі біженці від війни, які знайшли притулок у Хорватії, отримали в подарунок від автора веселі книжки

Діти скрізь залишаються дітьми. І в Хорватії також. Тому під час перерви гамір у тамтешній школі

Бізнес-література від українських авторів: що нового у сегменті?

За роки незалежності бізнес-література мала стабільну аудиторію в Україні, щоправда, це були виключно перекладні видання і майже повністю експортовані з росії книжки. Неодноразові диску

Книжку Станіслава Асєєва про російський коцтабір в Донецьку видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видадуть в Ефіопії амхарською мовою. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.
Це буде 12 мова, на яку пер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"