Щось я така затуркана, але нова книга вже осьо-сьо
![Щось я така затуркана, але нова книга вже осьо-сьо Щось я така затуркана, але нова книга вже осьо-сьо](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1640741576_6239074.png)
Щось я така затуркана, але нова книга вже осьо-сьо
Виходить наче нічого. Та чого там — просто ВОГОНЬ! Ось побачите!
Вже зовсім скоро продовження “Пірʼїнки”. Гадаю, десь на наступні вихідні.
Нова книга буде називатись “За два кроки від жінки, яку я…”
Ну, ви зрозуміли, можливі різні варіанти закінчення фрази. Можливо він її кохає; можливо ненавидить; можливо хоче, дуже хоче (До речі, попереджаю — книга буде 18+); а можливо хоче вбити, задушити голими руками; а можливо все це одразу.
Я довго думала, чи показувати вам це відео, бо може бути щось типу спойлеру. Але потім подумала: “А хай буде! Хай дівчата пофантазують, що ж воно оте все означає.”
(Знаю, що дівчатка не дуже полюбляють усілякі бійки. Ми більше по цьомки-бомки-обіймашки. (Як той казав: “Make love, not war!”, що означає: “Займайтеся любов’ю, а не війною!”), але тут я не стрималась — вже дуже красиво вони б’ються, наче танцюють.)
Так, наче все розказала. Так сказать, проанонсувала як змогла.
Чекаю на вас, мої ластівки, у себе на сторінці!
Завжди рада!
P.S. А-а, ще хотіла сказати, що проди виходити будуть по вечорах (ще не знаю, як часто), щоб спокійненько так собі вмоститися у ліжечку й насолодитися новим розділом. Ось така у мене фантазія.
P.S.S. Забула. Ще хотіла сказати, що запрошую підписуватись на мою сторінку та забирати книги до бібліотеки, щоб не загубитися, нічого не пропустити й щоб нам було зручніше комунікувати. (До речі, мені можна писати свої думки та побажання просто своїми словами, як на серце лягло, з помилками й очепятками, нічого страшного. Мені завжди цікава думка мого читача. А то в мене інколи таке враження, що я тут сама з собою. Але то таке, тільки якщо є бажання.)
Дай Боже всім гарного тихого вечора!
Хай добро не полишає дім, охорони Божої 24/7.
Ваша Міа.
Оригінал статті на Букнет: Щось я така затуркана, але нова книга вже осьо-сьо
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.