Щось я така затуркана, але нова книга вже осьо-сьо

Щось я така затуркана, але нова книга вже осьо-сьо

Щось я така затуркана, але нова книга вже осьо-сьо

Виходить наче нічого. Та чого там — просто ВОГОНЬ! Ось побачите!

Вже зовсім скоро продовження “Пірʼїнки”. Гадаю, десь на наступні вихідні. 

Нова книга буде називатись “За два кроки від жінки, яку я…” 

Ну, ви зрозуміли, можливі різні варіанти закінчення фрази. Можливо він її кохає; можливо ненавидить; можливо хоче, дуже хоче (До речі, попереджаю — книга буде 18+); а можливо хоче вбити, задушити голими руками; а можливо все це одразу. 

Я довго думала, чи показувати вам це відео, бо може бути щось типу спойлеру. Але потім подумала: “А хай буде! Хай дівчата пофантазують, що ж воно оте все означає.”

(Знаю, що дівчатка не дуже полюбляють усілякі бійки. Ми більше по цьомки-бомки-обіймашки. (Як той казав: “Make love, not war!”, що означає: “Займайтеся любов’ю, а не війною!”), але тут я не стрималась — вже дуже красиво вони б’ються, наче танцюють.)

Так, наче все розказала. Так сказать, проанонсувала як змогла.

Чекаю на вас, мої ластівки, у себе на сторінці! 

Завжди рада!

P.S. А-а, ще хотіла сказати, що проди виходити будуть по вечорах (ще не знаю, як часто), щоб спокійненько так собі вмоститися у ліжечку й насолодитися новим розділом. Ось така у мене фантазія. 

P.S.S. Забула. Ще хотіла сказати, що запрошую підписуватись на мою сторінку та забирати книги до бібліотеки, щоб не загубитися, нічого не пропустити й щоб нам було зручніше комунікувати. (До речі, мені можна писати свої думки та побажання просто своїми словами, як на серце лягло, з помилками й очепятками, нічого страшного. Мені завжди цікава думка мого читача. А то в мене інколи таке враження, що я тут сама з собою. Але то таке, тільки якщо є бажання.)

 Дай Боже всім гарного тихого вечора!

Хай добро не полишає дім, охорони Божої 24/7.

Ваша Міа. 

 

Оригінал статті на Букнет: Щось я така затуркана, але нова книга вже осьо-сьо

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Трохи пояснень до нової глави Стихійного лиха

У новій главі Стихійного лиха я намагалась хоч коротенько, та пояснювати: хто є хто, але, здається, ясніше не стало) Тому, вирішила у блозі розповісти більш розширено.

Почну з самої назви Льйосальвхейм. Його ще називають

Його шаленство!!! Знижка!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію: 

Його шаленство

– Скасуй своє весілля. Коли твій наречений звалить з країни обговоримо, як саме я розв’яжу твоє питання.
Зведений брат криво посміхається і наближається

Українські письменники-воїни долучаться до BookForum 2022 у Львові

Українські культурні діячі, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф боронять Україну, долучаться до 29-го Львівського BookForum.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Ук

Привітики :)

Всім привіт! 

Я зовсім новенька авторка і рада доєднатися до чудового ком’юніті авторів! Довго хвилювалася, думала над тим, чи варто публікувати щось своє, проте все ж таки наважилася, тому запрошую всіх до свого

Повернення)

Всім привіт) Мабуть, ні для кого не секрет, що зараз складно видобути трішки часу та на будь-що. От і я не виняток та як завжди, зникаю з платформи на кілька місяців. Збиралася повернутися у листопаді з величеньким романом,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"