Щоб прочитати 20 світових бестселерів, знадобиться 330 годин – аналіз

Щоб прочитати 20 світових бестселерів, знадобиться 330 годин – аналіз

Аналітики сайту Picodi підрахували, скільки часу знадобиться на те, щоб прочитати світові бестселери, та за результатами дослідження склали відповідний рейтинг.

Перше місце посідає “Гра престолів”, перша книга циклу романів “Пісня льоду і вогню” Джорджа Р. Р. Мартіна. На прочитання п’яти книг знадобиться майже 86 годин (понад три доби). У трійці лідерів також перебувають “Гаррі Поттер” Джоан Роулінг (59 годин) і “Сутінки” Стефані Маєр (31 година).

Якщо захочеться прочитати щось по-швидкому, то роман Пауло Коельо “Алхімік” вийде подужати за дві години, казку Льюїса Керролла “Аліса в країні чудес” – за 1,5 години, а повість Антуана де Сент-Екзюпері “Маленький принц” – за одну годину.

У рейтинг також потрапили такі популярні книги, як “Хроніки Нарнії”, “Володар перснів”, “Сто років самотності”, “Голодні ігри”, “Лоліта”, “50 відтінків сірого”, “І не лишилось жодного”, “Майстер і Маргарита”, “Гобіт”, “Код да Вінчі” і “1984”.

Щоб прочитати 20 світових бестселерів знадобиться 330 годин – аналізPicodi

Якщо ж в середньому проводити з книгою по 8 годин на день, то усі бестселери можна прочитати за 56 днів.

Для рейтингу враховувалися ті твори, що розійшлися тиражем понад 30 млн екземплярів у всьому світі. За середню швидкість читання була прийнята цифра в 1200 знаків на хвилину. Кількість знаків в літературному творі було взято з сайту mybook.

Оригінал статті на Читомо: Щоб прочитати 20 світових бестселерів, знадобиться 330 годин – аналіз

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"